Máte skúsenosti s kočíkom Neonato reverso sport tris?

zuzula25
11. nov 2008

ahojte tehulky??mate niektora skusenosti s tymto typom a znackou kocika.nikde som nenasla takuto temu, len okrajovo spominane.my sme si ho objednali, momentalne nan cakame, ale ze ho nemozu nikde zohnat, tak uvidime hadam to do terminu stihneme, uz som trosku nervozna aj z toho.vybrali sme cerveny, nevideli ste ho niekde??inac krasne tehulkovanie prajeme....... 😎

nanika
5. feb 2010

Baby, ak ste z ba, predtym ho mali, aspon ja som ho brala v www.samo-kociky.sk, su pri slimaku...

nanika
5. feb 2010

zajacik, o moznosti dokupit gumove kolieska neviem.

http://www.samo-kociky.sk/cortina-x3-tris-2010

tu si pozri rozmery, je to identicke okrem koliesok, tie su ine. Vanicka je obrovska, toho pol roka mozes ratat urcite, ak ti tam dieta vydrzi. My sme prechadzali v necelych 4 mesiacoch na sportak, da sa sklopit na lezato, bolo teplo, v hlbokom to sklapanie nie je moc dobre, lebo sa tam dieta smyka, tak sme isli do sportaka. Vyhody, je velky, stabilny, priestranny, pohodlny, dnes ma Oli 16 kg 95 cm, sprortak mu je este stale dobry. Manevrovanie super jednou rukou, skladny do kufra aj do panelakoveho vytahu. Nevyhody, tie kolieska nie su do snehu, inak ok a po par mesiacoch sme menili predne koliesko, ale reklamacia bola vybavena do 24 hodin.

matita
5. feb 2010

v slimaku sme boli, oni vedia vsetko objednat, ale fyzicky ho v predajni nemali....

nanika
6. feb 2010

Mala si si pozriet ten cam cortina, presne to iste len ine kolieska, aj co sa skladania, ovladania, naklikavania tyka, rozmerov atd. Nemali ho tam?

matita
6. feb 2010

cam cortinu tusim mali (teda neviem uplne isto, ci cortinu...) tak to tam este niekedy vyrazim. Dakujem.

dupinka
7. feb 2010

my mame Neo nato multisport a som spokojna, aj ked kolieska nie su na zimu.... Skoda, inak je to velmi super kocik, my sme ho vyberali kvoli vanicke, tu sme pouzivali do 5 mesiacov a boli by sme aj dlhsie, ale drobec uz chcel sediet a s fusakom to uz akosi nebolo pohodlne v plastovej vanicke pre male miminka.
Super sa sklada, lahko manipulovatelny, sportova verzia v pohode, lahky.

Len fakt skoda tych koliesok, lebo tato zima prekvapila snehovou nadielkou a kocik sa dost blbo v snehu tlaci 😒

nanika
7. feb 2010

Dupinka, tak uvidis tu dalsiu zimu, tlacit dvojrocne dieta je v snehu fakt zazitok, keby som nebola tehotna, akoze super posilovna, ale takto akurat tak vsade autom, alebo len peso okolo domu :( Ale nemenila by som, len aby som mala zimne kolesa, to je blbost mat inak nevyhovujuci kocik, len pre par mesiacov v roku...

dupinka
7. feb 2010

nanika: inak si kocik neviem vynachvalit!! Ja som spokojna, my mame vytah na medziposchodi, maly je valibuk, tak mam co nosit a prave lahky kocik je ta uzasna vyhra. Lahko skladovatelny, super vanicka aj sportova verzia, nemenila by som.

matita
8. feb 2010

sportovu verziu reverso sport tris som tusim nevidela na ziadnom obrazku ani na internete.... ? iba hlboky s taskou.

mimat
16. feb 2010

Ahojte maminy, ponúkam na predaj ročný kočík neonato reverso šport 3-kombinácia v červenej farbe po jednom dieťati. Bol by záujem? Ja som s ním bola spokojná, jednoduchá manipulácia, máme k nemu aj nové náhradné zadné kolieska.

simona22
1. júl 2010

ahojte, má reverso sport tris funkciu hojdania? Písala som aj na jeden internetový obchod, krorý má kočík v ponuke, ale neodpísali mi vôbec. dakujem

karinnka
31. júl 2010

Ak by ste mali zaujem mam na predaj par krat pouzity kociarik🙂Neonato synchro sport 😉

nikisvord
26. máj 2011

nema niekto na predaj neo nato vanicku tyrkisovej farby?