Máte skúsenosti s kočíkom Roan Bass?

matka121411
20. mar 2016

Prosím Vás, máte niektorá kočiarik Roan Bass? Ste s ním spokojné? Ďakujem za odpovede. 🙂

veroni91
14. jún 2017

@red_cat ja som sa rozhodla tak isto. V jednej predajni mi povedali ze tie prve autosedacky ci su za 20eur alebo 200eur je to uplne jedno lebo babo je v protismere. Plus ja nesoferujem tazke babo tam bude iba cez vikend ked nahodou pojdeme niekam s manzelom tak sa nam velmi neoplati investovat. Presne ako si povedala, potom ked podrastie a ta sedacka uz bude na dlhsi cas tak investujeme do lepsej, ale na to vajicko kde bude max 6mesiacov a realne tam bude sediet asi tak 20x tak sa to pre nas neoplati. A najma som si citala o tej Roan Bass, ona tiez presla vsetkymi bezpecnostnymi testami potrebnymi aby ju predavali v EU.

daduska3
14. jún 2017

@veroni91 nesúhlasím s tvojim názorom a evidentne predajca nemá ani šajnu o testoch bezpečnosti.
Vajíčko používaš do roka a sú vajíčka, ako Cybex, ktoré sa dá napolohovať do úplného ľahu.

veroni91
14. jún 2017

@daduska3 V pohodicke, kazda mame pravo na svoj nazor 🙂

janka249
19. jún 2017

Bohuzial, ja nemam ziadnu dobru skusenost s touto znackou a typom kocika. Vcera som ho odniesla spat do obchodu kvoli nebezpecnosti kocika. Najprv nam predne kolieska zacali sialene skakat a pretacat sa a neskor ani ich zaistenie nezabranilo ich neustalemu pohybu. S reklamaciou koliesok sme nepochodili. Vcera sme si vsak vsimli, ze konstrukcia je poskodena a jej stav ohrozuje bezpecnost nasho syna. Zvary sa zacali odpajat. Musim aj spomenut, kedze nemame auto, tak sme konstrukciu ani neskladali. Kocik sme kupovali 25.7.2016. Dalsie velmi velke negativum je, ze pri pouzivani sportovej casti je skoro nemozne vyuzivat kosik. Sportove sedenie je velmi nizke a do kosika prakticky nic nedate, nevraviac, ze samotny kosik ani vela neunesie. Co sa mna tyka, tento kocik nedoporucujem kupovat.

daduska3
19. jún 2017

@janka249 a čistila si tie kolieska? Ono stačí vyčistiť a premazať.

red_cat
19. jún 2017

Asi pri akomkolvek vyrobku ma vzdy niekto to stastie ze vychyta chybny kus . Ale preco vam to nevzali na reklamaciu, tie kolieska..to nechapem..ako to odovodnili?

janka249
19. jún 2017

@daduska3 cistili sme ich kazdy mesiac, taktiez sme prestriekali silikonovym sprejom na kociky.....nepomohlo :(

janka249
19. jún 2017

@red_cat ze ich mame cistit kazdy tyzden.... s "dobre mienenou" poznamkou, ze ako novy kocik by to nemal robit a mali by sme davat vacsi pozor akymi cestami ideme.....

daduska3
19. jún 2017

@janka249 ono ich treba úplne vytiahnuť z konštrukcie, tam v spoji prečistiť a premazať

daduska3
19. jún 2017

@red_cat súhlasím s tvojim názorom.
Inak švagriná používa už športovú časť a v pohode aj malý nákup odvezie v košíku, tuším tá nosnosť je ako pri iných okolo 5 kg.

Občas jej chodíme s dcérou kočíkovať a ide naozaj perfektne. Ja som mala viac kočíkov aj drahších Peg Pérego Pliko a tento sa oveľa ľahšie ovláda

red_cat
19. jún 2017

@janka249 myslim ze toto konkretne nebola vina Roan-u, ale predajcov. Su povinni vziat vam ho na reklamaciu a do 12 mesiacov od kupy vam mozu reklamaciu zamietnut len na zaklade odborneho znaleckeho posudku. Nemali ste sa nechat odbit, aj ked niekedy je s predajcami velmi tazko..
My mame takuto skusenost so sedackou a hnali sme to az na soiku a potom na sud kvoli arogancii predajcu. Ale tiez si myslim ze kocijt Roan sami o sebe su skvely a kvalitny vyrobok. Asi ste fakt len mali smolu na chybny kus a arogantnych predjacov.
Kde ste kupovali ked sa smiem spytat?

@daduska3 ja uz som nanho taka namotana a zalubena ze ma uz asi nic neodradi. Tiez som u kamosiek skusala hocake kociky ale tento je super..a vzhladom na to ze sme s manzelom takmer 2metrovi vysoki obaja tak nam pripadaji do uvahy len stokke alebo roan a teda stokke sa mi vobec nepaci a je mimo nasich financnych moznosti🙂

janka249
19. jún 2017

@daduska3 ved aj tak sme to cistili....

daduska3
19. jún 2017

@red_cat možno jej dali len odporúčanie, že to treba prečistiť, ale pochybujem, že by sa dala odbiť 😉, veď sama píše, že to odniesla na reklamáciu.

A kvality by som sa neobávala, výrobné vady sa prejavia do pol roka, takže to mohlo byť aj preťažením, veď sama píše, že nemajú auto, tak asi vozili v tom veľké nákupy.

daduska3
19. jún 2017

@red_cat juj a ešte som zabudla, že toto zvážilo pri výbere u švagrinej, je vysoká a Stokke nechcela hlavne kvôli cene

daduska3
19. jún 2017

@janka249 tak tam bude iná habaďúra, neboj určite ti to opravia 😉

Ja ak budem mať tretie, tak určite kúpim tento 😉 a to sme toho poskúšali veľa.

janka249
20. jún 2017

@daduska3 Tak gratulujem k tretiemu prirastku do rodiny!

Co sa tyka toho kocika, v kosiku som mavala len veci pre maleho, nakupy sme v tom nenosili. Nastastie mam niekolko obchodov v okoli domu. Urcite sme kocik nepretazovali nosenim nakupov. Nemyslim si, ze deka, nahradne oblecenie, maly luch box so snackom a dve hracky by sposobili pretazenie. Kludne moze byt, ze som mala to "stastie" a natrafila som na vadny kus, ale mam aj ine dovody, preco by som tento kocik uz nekupila. Tie su vsak skor moje osobne preferencie. Musim vsak uznat, ze tento kocik ma velku vanicku a je urceny pre vysokych ludi, co je velke plus.

@red_cat Kupovali sme to v Baby Market.

lklapicova
20. jún 2017

@janka249 my kocik vyuzivame od oktobra a teda taketo problemy s nim nemame. Ani co sa tyka tohokosika, bezne v nom vozim aj nakup- aj zo tri krabice mlieka napriklad, a uplne v pohode. Byvam na strednom slovensku a cesty su tu v nasej obci fakt hruza, ale kocik je super. Akurat pred nedavnom som bola vozit s kamaratkou, neviem akejznacky ma kocik, ale je neodpruzeny a s penovymi kolieskami a teda hrkotalo to, triaslo to a my sme isli relativne v pohodicke

janka249
20. jún 2017

Ako sa tu odstranuju komenty?

red_cat
20. jún 2017

@janka249 myslim ze nie je mozne odstranovat komenty.

janka249
20. jún 2017

@red_cat hm, tak smola....snaha bola. bola som poziadana, aby som nerozsirovala moj subjektivny nazor....

red_cat
20. jún 2017

@janka249 coze? Ale ved kazdy nazor je dobry a mas nanho pravo. Neviem sice kto ta o to poziadal ale kasli na to... tato tema je tu na vyjadrenie nazoru

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frederika23
20. jún 2017

My sme mali tiez tento kocik ROAN BASS. Boli sme maximalne spokojni. Co sa týka aj udrzby, pre mna prakticky, elegantny a pekny kocik. Tiez sme kupovali v babymarkete.

skybielicka
4. júl 2017

My.mame kupeny svetlosivy, este zatial sme ho nepouzivali, ale coskoro uz sa babatko narodi.. zatial v nom sedela len nasa 2,5rocna princezna.. 😉
Moja otazka: sme ho doma vybalili, na hlbokej casti sme nechali striesku sklopenu, kocik je z eko koze, uz cely tyzden je dvihnuta strieska a ostala pokrcena, posobi to ako.nevyzehlena kosela.. mate s tym skusenost? Trocha ma to zarazilo, keby som to tusila, objednam Roan s latkovym potahom.
Dakujem za odpovede

frederika23
5. júl 2017

@skybielicka viete hodit foto ? Lebo ja som s nicim takym problem nemala.

alexa24
5. júl 2017

@janka249 aj my mame z baby market a vsetko ok zatial...a aku mate farbu? Ja som chcela bezovy, ale niekto nam ho vyfukol😜 ho uz nemali ked isiel priatel po nho bolo to bud 1.alebo 2.augusta 2016, nakoniec sme sa zhodli ze ani tmavomodry nie je zly ktory tam mali vylozeny tak kupil

janka249
6. júl 2017

@alexa24 to rada pocujem, ze vas kocik je v poriadku, ja som len bola "ta" stastna a vyfasovala vadny kus, my sme mali sivy, tiez vyzeral pekne 🙂

daduska3
6. júl 2017

@alexa24
Aj ja som mala tmavomodrý, síce inú značku, super sa kombinoval s doplnkami. Teraz by som išla radšej do šedej.

frederika23
6. júl 2017

@alexa24 my sme mali bezovy a kupovali sme ho v babymarkete v juli 2016 🙂

skybielicka
8. júl 2017

@frederika23
Sme v porodnici, ked sa vratime poslem 😊