Môžem dať 6 mesačnému dieťaťu športovú časť?

elina25
13. feb 2014

Chcela by som už dať športovú časť miesto vaničky môžem dať ak máme 6m a 13-dní? Sa časti stretávam že mamičky ktoré majú mladšie deti ako je moja a už majú športovú časť,ide o to aby mala aj videla ak sme na prechádzke a tak nevidí nič 😒

luba28
13. feb 2014

@elina25 ja som mala vyjicko namiesto vanicky a stacilo,ale si myslim,ze moze ak sa tam nestrati,... 😀 😀 😀 😀 skus poskladat doma,ze ako to bude vyzerat a ci sa ti to oplati,...ci uvidi nieco ,... 😀

monicm
13. feb 2014

ak ti sedí,tak kľudne daj,ak máš polohovanie a nesedí,tak tiež môžeš dať,ale nedávaj do sedu,len tak jemne zodvihni.ale ak ti vydrží ležať a nejeduje sa,tak sa nenáhli,nechaj si to ako super trik,ked sa začne zlostiť a bude sama/samé vyžadovať výhľad

elina25
autor
13. feb 2014

@luba28
@monicm to že mne by aj vyhovovala sportova cast lebo mám zlý prístup k výťahu a tak by som si ju kľudne vyniesla

luba28
13. feb 2014

@elina25 no vidis,rob ako tebe lepsie,.... 🙂 🙂 🙂 a do sedu ju nemusis davat,len tak trosku jej nadvihni,...a i uz poriesene,... 😀

elina25
autor
13. feb 2014

@luba28 tak spravím ved minule tu išla mamička a skoro babo vysypala ☹ tak hnusne zriešene

denisenko
13. feb 2014

my sme mali športovú časť od 4 mesiacov, lebo bolo leto a v tej vaničke sa to vyhrieva....ale úplne ležato....pol roka...nedávaj ju sedieť úplne a isto može byť......aj vajíčka sú v polosede....

zaza218
13. feb 2014

mozes uz dat,pri prvej dcere sme davali od pol roka,lebo nechcela lezat vo vanicke,pri synovi sme mali asi do 8 mesiacov,lebo sa narodil predcasne a teraz pri najmladsej dcere sme mali asi do 10 mesiacov...ked je zima,je to lepsie pre dieta ako sportova cast

zszudorova
13. feb 2014

skor by som dala autosedacku, resp. vajicko ak mate taky kocik ze sa to tam da pripevnit. myslim ze na chrbatik to bude lepsie lebo v sportovej pokial uz sama napevno nesedi bude zbytocne zhrbena a mozno sa bude aj smykat. tiez som malu natrepala do sportovej ale nelubilo sa mi to a ani malej lebo jej to nebolo pohodlne tak sme dali vajco a spokojnost nadevse, bola tam cele leto a az ked sedela (9mes.) tak sme dali sportiak.

linibini
13. feb 2014

mali sme šporťák presne od pol roka, ale v takom skoro ľahu a spokojnosť veľká, vo vaničke, hoci sa dala tiež polohovať nechcel byť ani za svet a v šporťáku mal krásny výhľad, pokiaľ sa ale nezlostí a nechce pozerať von, nechala by som ešte vaničku, keď je chladno... ale veď vyskúšaj, čo ti bude vyhovovať ...

123zuzana
13. feb 2014

@elina25 ahoj tak ako ti radia baby mozes dat ale nie do upneho sedu my sme to tiez takto riesili kedze mala bola dost velka a uz sa do vanicky pomaly nevmestila..

pegie
13. feb 2014

sportovu cast sme mali od 4 mesiacov, trocha som ho dvihla hore nie do sedu