Nafukovacie kolesá na kočíku

sonka_miro
28. máj 2020

Babenky prosim vase skusenosti s nafukovacimi kolesami. Bojim sa ist do toho, preto mi velmi pomozu vase rady a skusenosti.👋👋😊

kiki68
28. máj 2020

@sonka_miro my budeme mat, tak vyzeraju ako na traktor 😂

simona92101
28. máj 2020

@sonka_miro za mna najlepsia vec na kociku,prvy hlboky kocik sme mali s velkymi nafuk.kolesami,zvladol kazdy teren,nabehali sme toho dost,ani raz nebol defekt.potom sme kupili sportovy Britax s gel.kolesami,ale hrkotali..vymenila som za nafuk.kolesa,a je to uplne ine vozenie

dzejsik
29. máj 2020

@sonka_miro my máme a sme veľmi spokojní, jediný defekt sme mali, ale našou vinou - máme terénnejší kočík a trepali sme sa s ním cez krkaháje, kde sa nám do pneumatiky zapichol dlhý tŕň ;) mali sme aj kočík s penovými a to bol des, vkuse sa kamienky zapichovali

bibg
29. máj 2020

@sonka_miro za mna nafukovacie nikdy v živote. Gelove kolesa najlepšie 👌

sonka_miro
autor
29. máj 2020

@bibg nezapichavaju sa kamienky do kolies? A casom nehrkaju?

bibg
29. máj 2020

@sonka_miro ja som mala 3 kociky s gelovymi kolesami a nemala som problém ani raz. Skôr do plastových sa zapichuju. Kocik mám už 2 rok. Jazdím denno-denne či pršalo, snezilo alebo svietilo slnko. Koliecka mi nikdy nehrkotali. Keď niečo začalo hrkat boli to kĺby ktoré som premazala silikónom. A kocik je opäť jak nový 😉

kittykat22
29. máj 2020

@sonka_miro my sme mali nafukovacie na iCandy. Boli v poho. Kocikovali sme takmer 3 roky, a mali sme 3x defekt 😅 smer cykloservis a vymenit

julia204
30. máj 2020

Kupila som valco snap 4 s penovymi kolesami a po 2 dnoch som objednavala nafukovacie.. Bez nafukovacych kolies si uz neviem kocik predstaviť.. Hlavne ked ideme po lesnej ceste alebo kameňoch, s tymi penovymi cely kocik triaslo mala bola chuda vyhrkana..

sonka_miro
autor
30. máj 2020

Bola som si dnes v obchode aj omakat tie kolesa aj gelove, aj nafukovacie a rozhodla som sa pre nafukovacie. Dakujem vam krasne za rady a skusenosti, pomohlo 😊

luxus10
30. máj 2020

mala som mesiac na cam cortina polyuretanove,kym mi prisli objednane nafukovacie...
rozdiel je nebe a dudy, s pu-to nadskakovalo, hrkotalo, vsetko bolo citit, kazdy kamen, puklinu na chodniku...spanie bolo dost obtiazne, ked prisli nafuk., islo to omnoho lahsie, prakticky bezhlucne, spanie aj 4 h... 2x potiahol...🙂

za mna nafukovacie ano...

kikidee
8. jún 2020

@julia204 ahoj, tiez si cchem kupit valco snap 4, daju sa bezproblemov vymenit na nom tie penove kolesa za nafukovacie? Lebo si tiez neviem predstavit bez nich...kde.si prosim ta objednavala?

julia204
8. jún 2020

@kikidee ano len sa stlačí taky cuplik a pekne sa vytiahnu a nastrcia zasa späť.. Len sa treba pripraviť cena nafukovacích kolies na valco snap 4 je 109€..ked si zoberiem ze novy valco s penovymi stoji 260€ a s nafukovackami 370€ sme na tej istej sume....

kikidee
8. jún 2020

@julia204 ano akurat to pozeram ze su dost drahe. Ja ale chcem kocik z bazaru, takze ked kupim lacnejsi a nove kolesa, budem sice na tej istej sume ako bazarovy s nafukovacimi, ale s peknym dizajnom 🙂 lebo tie sport sa nerobia take pekne... Vdaka za odpoved 🙂