Nákup kočíka Dada Paradiso Glamour Dots cez internet

petrap88
1. mar 2015

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o skúsenosti s nákupom kočíka cez internet. Mám vybraný kočík, lenže predajne ktoré ho majú, sú strašne ďaleko od miesta nášho bydliska.. Takže mi asi neostáva nič iné, len si ho objednať a dúfať, že bude všetko v poriadku. Majú ho stránky: NAJKOCIKY.SK, KOCIKYSMEJKO.SK, DADAPARADISO.SK, VASEKOCIKY.SK, PRE-DETICKY.SK, SVETKOCIKOV.SK.. Máte niekto skúsenosť s niektorou z týchto stránok???? Ak áno, akú? Ďakujem Vám veľmi pekne

abigel1
1. mar 2015

Ja aj moji známi kupujeme na www.baby-land.sk, ale tam ho asi nemajú.

petrap88
autor
1. mar 2015

@abigel1 Nemajú, ale ďakujem 🙂

mishelia
7. mar 2015

Susedka ho obj zo stranky vasekociky.sk a spokojnost😊

petrap88
autor
7. mar 2015

@mishelia ahoj, dakujem, uvazovala som nad tou strankou, ale uz mam objednany a buduci tyzden si idem prenho 🙂

janchi212
17. máj 2015

@petrap88 ahoj prosím ťa ako si s ním spokojná? Ja nad ním tiež uvažujem. Strašne sa páči, taká láska na prvý pohľad 🙂

petrap88
autor
18. máj 2015

@janchi212 ahooj 🙂 noo ja ho este nepouzivam.. miminko sa nam narodi az o mesiac.. ale vyzera dobre, je dost velky a priestranny, co sme ho skusali, tak som spokojna.. tak dufam, ze ked bude s bábätkom, ze nenajdeme chyby 🙂 a moja to bola tak skor prva druha laska :D najprv som nasla taky isty v inej kombinacii, ale ten bol moc biely a potom TENTO :D a uz to islo :D velmi sa z neho tesim.. sice som pri nom dost krpata :D

janchi212
18. máj 2015

@petrap88 no ja som mala najprv vybratý camarelo malaga, strašne sa mi páčil taký bielo čierny s bodkami, no keď som tento uvidela tak koniec :D Takže je aj dosť vysoký? Síce nemeriam nejako moc, no také mini nizučké kočíky sa mi moc nepáčia a potom to zohýňanie k nim, otras. Idem ho zajtra pozrieť do jednej predajne či ho majú vystavený, na stránke ho majú v ponuke. Držím palce nech všetko dobre dopadne a bábätku sa v ňom páči 🙂 A ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. Ja mám termín inak až začiatkom novembra, takže ešte mám čas, no tento už nevymením za žiadny 😀

petrap88
autor
19. máj 2015

moj prvy bol dada paradiso romance 🙂 a presne, uvidela som tento aa uz som nechcela ziadny iny 😀 ano je dost vysoky, ja mam tak priblizne 160 cm a jeho najvyssi bod (strieska) mi je po plecia.. je aj priestranny, takze sa nemusim bat, ze sa mi za 2-3 mesiace don nezmesti.. aj v zime ked bude mat pol roka tak v pohode ho tam dam aj s fusakom 🙂 aj my dufame, ze vsetko dobre dopadne.. uz to mame za par 😀 a aj ja vam prajem vsetko len to najlepsie, hlavne nech ste zdravy a drzte sa 😉 a nemas zaco 😀