Detský kočík Nestor Carmond S-Line 2016

may555
26. sep 2017

Pozdravujem všetkých 🙂 viem, že tém o výbere kočíka aj solídnych e-stránok s tým súvisiacich je uz požehnane prebraných. Ja už predbežne vybraný kočík mám, rozhodli vo veľkej miere rozmery hlbokej vaničky🙂 Zaujímalo by ma ale, či ho niekto aj reálne už má kúpený, resp. taký používa. Nejaké ohlasy naň🙂 predsa len, na fotke z internetovej stránky môže vyzerať kadejako ale naživo to môže byť úplne "iný kočík".
kočík sa volá Nestor Carmond S-Line 2016 http://www.pre-deticky.sk/eshop/nestor-carmond-...

Veľmi pekne ďakujem za akékoľvek postrehy 🙂

acer11
26. sep 2017

Lehoučký kočárek-15kg 😂

may555
autor
26. sep 2017

Vedia co robia..to na chudnutie :D

ollski
26. sep 2017

@may555 no ja by so

ollski
26. sep 2017

* by som si to rozmyslela s nim...velky, tazky, marcove babo nebude potrebovat velku vanicku...ked bude potrebovat fusak, bude malicke este, potom uz bude bez, a zase ked bude potrebovat fusak tak uz bude v sportovom, takze s vanickou by som sa ze vobec netrapila...😉 ja som mala naposledy jednu z najmensich vaniciek na trhu-jane transporter, sestra concord sleeper a uplne stacili 😉 skus este popozerat

siska53
26. sep 2017

@may555 ked sa ti paci..ja som mala tiez velku vanu,ja som krpata,mne je kazdy kocik tazky,ale ja som ho potrebovala tlacit,nie nosit. A vyuzijes aj v zime pre vacsie babo. Ja som mala taky,co bol rovno aj sportiak a veru v zime,ked mali 9-12 m. Krasne vo fusaku tam spinkali... A aj neskor,ked boli vasci... Mne sa sice viac paci klasika,ale ked toto ma velku vanicku..aspon nebudes riesit to,co mnohe tu pisu-ma 4 ci 5m.,vanicka je mala,mozem ho dat do sportiaka? Babatko bude stale vo vanicke.

may555
autor
26. sep 2017

Dakujem za rady 🙂 a tiez ste objednavali z internetu? ci vyberali osobne?

lubka3232
26. sep 2017

napriklad ja som pouzivala pri synovi vanicku asi 4m. nie preto ze by bola mala ale on tak proste nechcel byt, nevidel a krical, nepomohlo ani napolohovanie. takze moze byt ze si tu velku vanicku ani neuzimjete, len to sa neda dopredu vediet, kedze kazde babatko je ine. no a teraz (syn ma 8m) kocik aj predavam, kedze tam nechce byt uz vobec. zacina chodit a kocik ho nezaujima 😉 inak kupovali sme novy cez inernet, ale bola som si ho predtym obzriet v predajni. a bola som spokojna 🙂

ollski
26. sep 2017

@may555 ja som mala xy kocikov...aj surodenecky 😉 aj polsky aj vseliaky...pri prvej dcerke som kupovaka vzdy novy, no potom som zistila, ze je lepsie kupit z bazaru, pri poslednom som kupovala aj nove aj jazdene...zalezi ake mate ocakavania, ci chcete aj cestovat s tym kocikom, kade chodit, ci mesto, alebo teren...vanicka sa pouziva cca prveho pol roka a sportiak potom ten dalsi cas 😉...takze ja by som kupila kvalitny sportiak a ku tomu vanicku a vajco...lebo kazdy co mal takyto 3v1 velky kocik hlada potom daco mensie, lahsie, spratnehsie...

siska53
27. sep 2017

@may555 Ja som nakoniec osobne.. Mala som nejake tie kociky odkocikovane,takze som vedela,co hladam,ale akosi ma.sklamala jedna stranka (chcela som Roan Maritu a najskor sa ozvali,potom nekomunikovali),tak som sa vybrala osobne,reku obzriem si radsej nazivo. A nasla som tak "magnumku". Ta mi dala to,co som od kocika ocakavala a aj nieco navyse,co som ocenila.

Koniec koncov,trosku som sa objednavania cez net takto velkej a nie lacnej veci,bala. Neslo predsa o 10€.. K nej sme potom mali taku staru buginu na cas,ked uz deti nechceli byt az tak v kociku.. Muz sice kupil aj taky sportiak,ale ten som ja osobne nemala rada. Tazko sa tlacil,zaberal dost miesta,neperoval,mal male kolesa a maly kosik.. Takze ja som radsej bravala buginu. Nemala sice kosik a striesku,ale bola lahka a lepsie zvlzdla tie rozbite chodniky,co tu mame ako ten sportiak. Som lutovala,ze som sa nan dala nahovorit (jeho boleli z buginy krize,kedze je vysoky,ale zas..on tolko nekocikoval), lebo malo to byt tak,ze k "magnumke" mal byt ako doplnok na cesty do mesta.. Lenze..zaberla dost miesta,tak muz mi zrusil moju magnumku,ze tento je novy a hotovo..takze nakoniec som mala buginu ako dplnok k sportiaku.. Pri malej som sa ale branila dodt dlho,az ked mala mala cez 17m. A sli sme k moru,som pristupila na ten sportiak,ale ked sa dalo,tlacili ini (sli sme s rodinou),ja som nan nemala nervy.. Koniec koncov moj milovany kocik je od 0-do 3rokov.. Takze kebyze viem,co som vtedy nevedela,ze mi ho zrusi,nikdy sa nedam nahovorit na ten sportiak. Ten moj (ja som strasna,doteraz nan spominam) plus bugina by stacili..
Kedysi deti tiez vselijak sedeli,aj v hlbokom sa da sediet.. A napt.kym maly kocik miloval,tak mala si ho oblubila, az ked jej presli koliky, dovtedy len spinkavala v nom.. Ale ona vseobecne mala problem s polohou rovnou aj doma,takze sa skor nosila.. Maly zas bol vyznavacom kocika hned.. Aj vnom mal prve pokusy o sedenie. 🙂

ada2192
28. sep 2017

Ak sa ti bábätko narodí v marci, nepotrebuješ veľký tažký kočík s veľkou vaničkou, lebo ideš do leta a tú ďalšiu zimu už budete v športiaku. Myslím, že veľkosť vaničky by nemala byť rozhodujúca, ale skôr to, akú má veľkú športovú časť, ako sa dá poskladať napr. do auta a pod.

libulibu
28. sep 2017

Ja mám kocík jané Crosswalk Matrix a som s ním velmi spokojná. Je dobre odpruzený a vanicka je autovanicka a autosedacka súcastne. Cize nepotrebovala som vanicku aj autosedacku.Usetrila som si pri cestovaní priestor v aute a ked mi malý zaspal nemusela som ho prekladat. Teraz pouzívame uz sportový kocík a jeho velkou výhodou je, ze sa dá zlozit aj s konstrukciou. Je priestranný a ide az do lahu. Vybrala som si dobre. Odporúcam.

may555
autor
28. sep 2017

To je strasne ze tie deti tak rychlo vyrastu zo vsetkeho :D ono, pojde sice leto, ale kedze zatial stale byvam vo Svedsku, kde pojem "leto" pomaly ani nepoznaju :D slnecne luce vacsou vzacnostou ako chlieb 🙂 tak tu vanicku by som mozno aj dlhsie mohla vyuzit..Samozrejme, ako pisete je to cisto tipos bingo ci vobec dieta bude rado v nom a ako rychlo bude rast atd..kazdopadne ako absolutny neznaly novacik v tychto veciach peclivo zvazim kazducku radu, ktora mi tu bola ochotne poskytnuta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre