Nákup kočíka v Poľsku

zivile
11. jún 2014

Mile mamicky. Prosim Vas, ma niektora z vas kociarik z Polska? Pocula som od viac mamiciek, ze sa tam oplati ist na kociarik, ze su tam lacnejsie. Moja velmi dobra priatelka tam kupila kocik camarelo Garera aj s autosedackou za 250 eciek. A este sa chcem spytat, co si myslite, kedy je vhodny cas ist kupit kocik. termin porobu mam koncom oktobra a kedze zvazujeme ze pojdeme do Polska na nakup, pride mi to riskantne tam ist mesiac pred porodom. Dakujem. Prajem krasny den...a nam tehulkam chladok..mne osobne je zle na slnku, nevydrzim byt ani pol. hod. na priamom slnku. 😒

sabina1975
11. jún 2014

@zivile ahoj ja som kupovala kocik cez bazar ale kupila som uz v 20tt hned ako nam prisli vysledky z amnio

5leni12
11. jún 2014

Ja som kupovala kociar v polsku,trojkombinacia ma vysla 320e. Kupovala som ho asi 4 mesiace pred porodomm. Ked som porovnala cenu za aku by som ho kupovala na svk tak tam bol o 55e lacnejsi.

monik83
11. jún 2014

@zivile my sme tiež kúpili kočík v Poľsku, rodila som v novembri a na nákupy sme boli na začiatku augusta, stál nás 330 e trojkombinácia Camarelo Sevilla, tu vychádzal o 100 drahšie...

silvinuska6
11. jún 2014

@zivile My sme kupovali kočiar v poľsku bola som na konci 8 mesiaca sama som si to odšoferovala tam aj späť ale s kočiarom sme spokojný neboli asi po 2 mesiacoch používania som ho predala a kúpili sme s chlapom iný ....ale dá sa tam kúpiť lacno ja som nevedela čo budem potrebovať tak sme kupovali kočiar podľa farby vcelku 😀

ninmar14
11. jún 2014

ja som takisto kupovala v PL Camarelo, vyšiel o skoro 100 eur lacnejšie a nakupovať sme boli v 5tom mesiaci, mala som už výsledky z amniocentézy tak sme si dovolili ísť skôr...inak neviem si predstaviť v pokročilom štádiu ako som teraz, ísť na nejaké väčšie nákupy to naozaj asi nehrozí...určite je lepšie mať všetko pripravené skôr a ešte lepšie je keď viete aj pohlavie...ja som to vedela už skoro aj z amniocentézy tam je to 100% 😉

sy_13
11. jún 2014

@zivile ja som kupovala kočík z poľska a bola som spokojná. bola som asi v 25 tt. musela som ho predať, nie kvôli nespokojnosti, ale kvôli tomu, že teraz čakám druhé bábo a nepomestili by sme sa do auta. poriadne si rozmysli čo od kočíka očakávaš, aký chceš, či ho chceš pre jedno dieťatko, alebo aj k druhému, aké máte veľké auto, či sa ti zmestí do výťahu a tak. po finančnej stránke sa ti to určite oplatí.

zivile
autor
11. jún 2014

@sy_13
@ninmar14
@silvinuska6
@monik83
@5leni12
@sabina1975 Dakujem vam. No ja som v 21 tyzdn. a chceme ist v juli kupit kocik. Vysledky z trple testu su dobre ,ale caka nas este to dolezite sono kde s mozu ukazat vrodene vady..ale na take radsej ani nemyslim. Tretie dietatko neplanujeme, ale Boh vie...Clovek mieni a Pan Boh meni. Byvame v dome, akze vytah neriesime. Mame velku zahradu, takze ani nemam v plane sa prechadzat s kocikom. Pri dcerke sme byvali este v meste a to som presla kazdy par hodin kocikovanim.

silvinuska6
11. jún 2014

@zivile tak pokial takto tak by som to ani neriešila a šla a kupila ho ... ja som mala problém s presúvanim ked som aj 10 x do dna kočiar vytahovala a davala do auta (mam 3 dverový peugeot ) a teda sedadla zadne museli byt zlozené lebo mi kočiar nevošiel inak to bola najvacsia chyba a potom este par dalsich 😀 😀 😀 ale na tvojom mieste idem a kupim nepotrebujes nic narocne

zivile
autor
11. jún 2014

@silvinuska6 to je pravda, ale mame BMW auto a tam ked sa otvara kufor tak je tam ta doska pod oknom..neda sa tam dat nic velke objemne..tak preto ani neobjednavame z netu, lebo nam treba vyskusat zlozit kocik ci vojde dnu..auto ako lod ale debilne, nepriestranne.

silvinuska6
11. jún 2014

@zivile my tiež máme trojkove a viem presne o čom hovoríš no to je draheho auto ja na nom casto nechodim a na mojom to bola katastrofa tak bolo jednoduchsie vymenit kočiar ako auto 😀

zivile
autor
12. jún 2014

@silvinuska6 presne..trojkove..Moje je v oprave..ja mam malinke seicento..volam ho mandarinka, ale viac do neho natrepem ako on do tej svojej kravy...

silvinuska6
12. jún 2014

@zivile 😀 ale tak pokial sa nebudes s kociarom casto presuvvat tak len na zahradu myslim ze to bude fajn taky kočiar za par eur