Nákup v Poľsku

16. sep 2022

Žienky. Ak ste bola niektorá v poslednej dobe na nákupe potravín v Poľsku, oplatí sa ešte? Ci ani nie? Hlavne mlieko, mliecne výrobky, mäso.
Ďakujem 🙂

angelous1991
16. sep 2022

Podľa mňa sa stále oplatí . My chodíme pravidelne . Cestou natankujeme vždy aj sa najeme … a mne sa pozdáva hlavne tá kvalita myslím že majú lepšie potraviny ako my …

irusa
16. sep 2022

určite ano

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeanne14
16. sep 2022

Oplatí, boli sme včera v Biedronke. Persil tekutý ten najväčší čo je tuna za 15€ tam 7€, flóra maslo 2.20€, destilovana 5L voda 0,50€, olej 3L 6€ necelých …

jeanne14
16. sep 2022

A mäso kupujeme v mäsiarni, brali sme hovädzie a kuracie, ozaj toho bolo dosť za 30€.

angelous1991
16. sep 2022

@markus1 tak čo ma zaujme ale žurek musí byt 🤩 môj muž fici na ich kapustnici …. No a tak maska robia fajnové ale ja najviac milujem krkovičku na cibuli alebo tak … v Poľsku všetko je mňam

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkakravcova
16. sep 2022

Oplatia určite výrobky, ktoré sa u nás bežne predávajú a sú dovezene z Poľska. Najmä kuracie mäso, cereálie od Nestle (u jich je bežne cena ako u nás v akcii).

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka26
17. mar 2023

ahojte, pozeram ze prispevok z 2022, teraz niekedy ste neboli niekto ako to je s nakupmi v PL ? ci vyhladat biedronku alebo trhovisko Leluchw ako to vlastne chodi na trhovisku plati sa eurom ci treba zmenit peniaze ? a biedronka da sa kartou ? nikdy som nebola v PL na nakup ale tieto ceny nas nicia uvazujeme nad velkym nakupom v PL

vlasta1818
17. mar 2023

@bibka26 v biedronke sa da aj kartou, no vo všeobecnosti platí to, že je lepšie platiť ich peniazmi ako eurom, lebo si potom nahadzujú kurz aký sa im zachce

bibka26
17. mar 2023

@vlasta1818 cize radsej si zmenit peniaze v banke ?

manzanillaa
17. mar 2023

@bibka26 netreba meniť,normálne zaplaťte kartou,ale keď sa budú pýtať,či chcete platiť v zlotých ci eurách,povedzte v zlotých. Ako spomínali vyššie,oni si na eura dajú svoj kurz a nákup vás potom zbytočne stojí viac. Ak máte SLSP,tak majú poplatok za platbu v zahraničí,tak teraz neviem 🤷‍♀️

bibka26
17. mar 2023

@manzanillaa pozeram ceniik slsp ze 2% zo sumy nakupu pise

manzanillaa
17. mar 2023

@bibka26 tak to sa neoplatí platiť kartou