Nákup kočíka zo zahraničia

oriesocek
16. júl 2013

Pomaly by sme uz aj mali kupit kocik. Nie sme este vsak rozhodnuti pre konkretnu znacku. Paci sa nam viacero, napr. Hartan St. Olivier, peg-peregro book plus completo,mozno teutonia, pripadne bugaboo. Co vsak riesim je, ze cena v zahranici je diametralne odlisna. Viete mi prosim poradit, ak ste kupovali v zahranici, tak kde (internetova stranka, krajina), cena a ake su vase postrehy. Pripadne, ci ste boli spokojne so sluzbami, ako dlho trvalo dorucenie. Dakujem.

anjelicek26
16. júl 2013

@oriesocek - ja len za ten hartan, cakacia doba je na neho 8-10 tyzdnov, tak sup sup 🙂 Ano ceny su odlisne, ale nie kazdy je ti to ochotny poslat na slovensko, plus zaruka sa tazsie vybavuje, keby sa nieco pokazi, nemas velmi sance to poslat nazad do servisu... najprv si vyber konkretny kocik a potom sa da radit, kde ho najlepsie kupit... ja mam kocik z anglicka, postielku z talianska a autosedacku z holandska 😀 😀 😀 Vybavit a pozhanat sa da vsetko, len sa to chce v tom trosku viac vrtat ako len vojst do obchodu a objednat xixi

adriana89
16. júl 2013

@oriesocek nemeckoooo najlepsiiii.....

sense
17. júl 2013

@oriesocek my sme objednavali z nemecka a ako pise anjelicek vybavovanie prip. reklamacie je zlozitejsie vlastna skusenost.

saska.t
17. júl 2013

@oriesocek ja sice zijem v nemecku,takze mam kocik z nemecka,ale kockam som kupovala kocik tu,lebo tie ceny boli naozaj diametralne rozlisne,niekedy aj 200,-eur rozdiel,co sa mi zda neuveritelne 😕 ale dnes je zu Vela firiem,ktore posielaju v ramci celej EU,takze zu to taky velky Problem nebude 😉

petras32
17. júl 2013

my sme kocik kupovali v anglicku, cez internetovu stranku. Co je dolezite, over si, kolko je uz firma na trhu, super je, ked ma dost recenzii od zakaznikov, idealne, ked im aj zavolas, ci vobec dvihnu telefon. Hod si nazov tej firmy, ci internetovej stranky do googlu z danej krajiny (google.co.uk, google.de, google.it a pod) a uvidis, ci ma niekto zlu skusenost a s cim. Co sa ceny tyka, tak sme dokonca vymakli aj akciu (preto sme ho aj kupovali, inac by sme este cakali) a ver ci nie, 350 € z ceny dole v porovnani s SVK ci CZK internetom, nehovoriac o predajniach🙂)))
Co sa dorucenia tyka, je to rozne, zalezi od modelu, ci ho maju skladom, ci ho musia objednavat a pod. Ale niekedy to moze trvat az 2 mesiace, tak moc by som s tym uz neotalala. 🙂

radusiq
17. júl 2013

ja zijem v Anglicku a kocik som kupovala cez net z Nemecka, dorucenie do tyzdna, super komunikacia, velka spokojnost...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pallacinka
17. júl 2013

Ja som objednala jeden kocik online z Nemecka a hoci tu zijem, reklamaciu som vybavila cez net a postu- poslali mi do 2 dni cely diel novy len na zaklade opisu problemu a fotiek. Skor som citala o negativach a zlych skusenostiach s reklamaciami na Slovensku (aj som sama jednu taku skusenost so slovenskym obchodom zazila). Dalsi kocik som kupovala cez net z Holandska a vsetko super, reklamacia ale zatial ziadna nebola. V dnesnej dobe medzinarodnych zaruk by som sa tohoto vobec neobavala. Doba dorucenia zalezi na konkretnom obchode a dostupnosti tovaru, to moze byt velmi rozne. A to iste plati o cene, ale vseobecne naozaj plati ze v zahranici su kociky lacnejsie (ale nie vsetky znacky).

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pallacinka
17. júl 2013

@teegreen To mas pravdu, myslela som to tak, ze ked kupis kocik do inej krajiny stale su povinni ti ho reklamovat- ked som ten moj kupovany v Nemecku predavala na Slovensko, tak som sa ich na to pytala a napisali mi, ze s tym nie je ziadny problem a v pripade reklamacie vsetko vyriesia cez postu.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
phillippa
18. júl 2013

Baby na akej nemeckej stranke kupit bugaboo bee aby mi ho poslali na svk 🙂 prosim pomozte dakujem

pallacinka
18. júl 2013

@teegreen So susickou by som to asi tiez neriskovala, kocik je na reklamacie trochu jednoduchsi- hlavne ked tu reklamuju stylom posleme obratom novy nahradny diel. Pre mna to je skor o rizikach nakupu cez net versus v predajni, tento nas nemecky kocik bol z online obchodu, ktory sa fyzicky nachadza na opacnom konci krajiny (skoro rovnako daleko ako Slovensko 🙂), tak potom je asi naozaj jedno ci sa ta reklamacia vybavuje odtialto alebo z ineho statu.

pallacinka
18. júl 2013

@phillippa Prave ten som objednavala z Holandska 🙂 V Nemecku sa oplati z limango.de ale nemaju ho vzdy v ponuke, len ked je akcia.

phillippa
18. júl 2013

@pallacinka dakujem krasne za radu a z holadnska si odkial objednavala ak by som mohla vediet a ako je to cenovo dakujem

saty.predaj
1. sep 2014

@sense dobry den cez aku stranku ste si objednavali? dakujem

janett310
10. júl 2015

VRATENIE CAST PENAZI PRI NAKUPE CEZ INTERNET A BONUS PO ZAREGISTROVANI 2€.

Pisem ohladne refundo prace 🙂 Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam) (smile emotikon) za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete 🙂 mne uz poslali 200 € na ucet takze overene 🙂
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130