Nový kočík Quinny Yezz

jerryjanka
9. jan 2012

Objavuje sa na trhu nový model od Quinny - quinny Yezz - vyzerá troška divoko, ale ktovie aké má vlastnosti. Asi ho tu ešte nikto nemá že? 😅

zajaciq
21. jan 2012

akurat po nom pokukujem, potrebujeme nieco super lahke na cesty a do elektricky. dcera uz chodi vela sama, ale obcas, ked sa ponahlame, sa kocik zide. skoda, ze to ma take miniaturne kolieska 😠

zajaciq
6. feb 2012

ma ho niekto ?? 😕

gugolina
18. okt 2012

@zajaciq sesterka ho ma 🙂 je super 🙂 uzasny 🙂 uvazujem ze si kupim aj ja 🙂 lahko sa sklada 🙂 strasne stýlový 🙂 ide skoro sam 🙂 vyhoda koliesok, tie su na nom najlepsie 🙂 lahko sa zlozi potah a vyperie 🙂 100% odporucam 🙂

vlnovkaa
22. okt 2012

Uz ho niekto ma doma? Rada by som sa spytala ako sa spravaju kolieska na hrbolatejsom terene. 🙂

gugolina
22. okt 2012

@vlnovkaa no kocikovala som ho po trave a po nie moc rovnej ceste a je super .... on ide sam 🙂 jemne potlacis a ide :D to je presne ako kolieskove korcule 🙂 presne take silikonove kolieska 🙂

lenkatn
11. dec 2012

ja by som sa chcela spýtať do akého veku je ten kočík p=ribližne?

mycats
31. mar 2013

@gugolina ked uz je trosku poskusany, nehrkoce po dlazbovom chodniku?

gugolina
2. apr 2013

pokial viem tak nehrkoce 🙂

@mycats

mycats
2. apr 2013

@gugolina dakujem 😀

penelopa
3. jún 2013

Tak ako,ešte stále ho nik nemá...žeby som patrila k lastovičkám 😉 😉 😉

mycats
5. jún 2013

@penelopa vies, to bude tym ako ten kocik vyzera.... 😉 tak nedoveryhodne 😀 😀 😀 😀 😀

penelopa
5. jún 2013

Náhodou a stokke každý odsudzoval a aha ho 😉 😉 😉 😉 ujala sa.

mycats
6. jún 2013

@penelopa noo, len yezz nie je stokke 😀 😀 😀 😀 😀
ved ja nemam nic proti tomu, aby si skusila. ja by som skusila. len ja mam radsej 4kolky, tak mam yoyo 😉

penelopa
6. jún 2013

Nie je,ale futurizmus tam určitý,je alebo nie 😎 😎 .
Ja mám tiež radšej štyri kolesa,ale tie nie sú tak skladné 😉 😉 😉 už je na ceste yezz 😉

penelopa
25. jún 2013

Už je doma a špica,malá z neho nechce a to ovládanie parádička 😉 😉 😉 😉

penelopa
25. jún 2013

@gugolina fakt ide sám jedným palcom

gugolina
26. jún 2013

@penelopa je super ze? To je imidzovka aj super kocik v jednom 🙂

penelopa
26. jún 2013

presne jedným palcom ho ovládam....fakt neľutujeme a malá nechce z neho von 😎 😎 😎

penelopa
26. jún 2013

Badám,že sa opakujem,ale niet čo dodať 😉 golfáče ticho závidia.

emilyx
6. mar 2015

Je uzasnyyy. Mala ma rok a pol ale uz 16kg a je uplne lahunky perfektne ovladatelny skladanie jednuduche par sekund na nosenie na ramene nie je tazky. Pred kupou som sa obavala spania v kociku. Ale mala sa v nom krasne vyspi. Obavala som sa materialu kocika ale je velmi kvalitny pevny. A miesto na nozicky je tiez super. Kocik vdaka kolieskam ide v podstate sam :D pasy su dostatocne dlhe a rukovad dostatocne vysoko. Ulozny priestor staci na bezny maly nakup alebo bezne veci co potrebujete brat so sebou. Dokupila som si sietovanu tasku ktoru pripevnim na rukovad. Spanie v lahu ked sa kocik oprie. Alebo v pohode pri tahani za sebou. Brzdy su 100% sedenie v kociku prijemne makke. Strieska sa nastavuje do 3 poloh. Jazdne vlastnosti 100% hlavne v uzkych chodbach atd. V pohode zvladne aj teren kachlicky travu a ine v porovnani z predchadzajucim golfacom Cam lutujem ze som tento nekupila uz skor. Davam mu 100% !

emilyx
6. mar 2015

A je dostatocne priestranny na sedenie. Maximalna vaha je pisana tusim 15kg ale myslim ze bez problemov by zvladol aj 20kg 🙂) je dost pevny.

shira_
17. aug 2015

baby ma ho niekto, ako tam dieta spi? hladam nieco co by sme vzali na dovolenku lietadlom..

shira_
28. aug 2015
emilyx
2. sep 2015

@shira_ Ahoj moja mala v nom spi bud po sediacky. Nema s tym problem. Alebo si ho naklonim cely kocik a zablokujem kolieska a oprem ho o nieco napr lavicku alebo o stenu atd. A vyspi sa v pololahu opreta o nieco. A ak potrebujem chodit tak bud ju necham v sede alebo si kocik naklonim a taham ho za sebou tak ako to je vidno aj na youtube na videach. Toto je pre nu velmi pohodlne pretoze sa kocik jemne kolise a ma pohodlie kedze kociar nie je tvrdy ale poddajny a nozicky ma pekne hore nevysia jej ako v golfaci co jej osobne velmi vadilo opierka noh nestacila moja mala je dost velka. Pouzivam ho uz teraz cez 5 mesiacov a stale sa mala do neho pyta. Mala ma 17 kg a vela x sa do neho pyta spat aj ked sme doma :D jediny problem co kocik zvlada menej su take tie kamenne kachlicky co byvaju na namesti strk piesok ked je toho vela a ponoria sa cele kolecka do toho inac je tichucky ovladanie 1 rukou nakupy do neho robim kazdy den dokupila som si aj sietku na kocik pripla na rukovad na velke nakupy. Najvacsie plus je vaha a skladanie nosenie a pohodlie pre dieta. Zo zaciatku som sa velmi bala toho ako v tom bude mala spat. Ale je to uplne bez problemov uz od zaciatku hned sa jej zapacil.

penelopa
17. nov 2016

Tento kočík mám už 5 rokov používala som ho 2 roky do auta a nedám naň dopustiť:O)))

penelopa
17. nov 2016

Perdón tri roky xixixxi.

amyqce
23. feb 2017

ahojte, otvaram temu, maminky co mate yezz, mame prevazne po meste zamkovu dlazbu a inde fest rozbite chodniky, da sa? vlastne by som ho potrebovala mat len pri sebe, na ramene, do auta... ale ked ho uz pouzijeme, tak nech sme s nim rychlejsi ako pesi 😀
vdaka za radu