Obchody s kočíkmi v Bratislave

8radushka8
28. feb 2016

Chcem sa opýtať či mi viete poradiť dáke obchody s kočíkmi v BA ? a náhodou či nemajú V BA aj tako maxone 2015 kočik 🙂 dakujem

zuzka_1985
28. feb 2016

Ahoj, ja som kupovala kocik v kamennej predajni kocikovo.sk. Sedia na Drienovej za Billou. Ale predajnu s kocikmi najdes aj v Shopping palace Zlate piesky a kociky maju aj v Brendone ;) skus pozriet ich webove stranky, ci ponukaju aj ten, co hladas ;)

8radushka8
autor
28. feb 2016

dakujem idem kuknut 🙂

reni1512
28. feb 2016

Brendon...pre mna najlepsia predajna

lulistek
28. feb 2016

@8radushka8 Babymarket v avione

lulistek
28. feb 2016

alebo predeti.sk v OC korzo

8radushka8
autor
28. feb 2016

@reni1512 kde je ? :D pre deti sme boli v bb a dost drahý obchod a ničmoc

reni1512
28. feb 2016

http://www.brendon.sk/

Mam od nich kocik, postielku, postelne pradlo, nejake hracky, oblecko..fakt krasne veci. No a cenovo, to uz kazda z nas vie do kolko si moze dovolit. Cize to tazko tak radit :-/ Ja nie som zastanca polskych kocikov, cize...

8radushka8
autor
28. feb 2016

mno to ani ja nie ... určite ale v bb nemali ani žiadný pekný kočik a práveže vecičky velmi drahé 🙂 dakujem idem kuk

gagik
28. feb 2016

Za mna tiez brendon, tam sme kupili pre malu vsetko

zuzidlom
29. feb 2016

Ja mam Marita Roan z Baby Marketu, kupila som ho tam ked tam mali pani sefovu - bola super ochotna vsetko nam predviedli a nechali vyskusat jednoducho super!!! No a potom som sa vratila po sietku proti hmyzu, decku a pod a pani sefova tam nebola a nikto si ma ani nevsimol, tak som nakupila inde 😠
Pred dvoma tyzdnami som kupila dalsi F3 Gesslein vo ForBaby, lebo inde v BA ich vystavene tusim ani nemali. Pan majitel nam dal zlavu 😉 aj mojej kamoske dal taku pred dvoma rokmi. Ale ohromne zlaty, ochotny. Vzali sme kus co mali v predajni aj s tym co sme povodne ani neplanovali, skratka obchodnik je dobry. Co sa mi ale paci najviac je ze maju servis, a su ochotni vymenit, premazat a pozriet sa pre spokojnost nepokojnej prvomamicky na cokolvek. 😀