Kočík Tako Maxone Eco 2015 - skúsenosti

ludicka8
12. sep 2015

Ahojte žienky,prosim o radu,mate niektora skusenosti s kočikmi značky Tako???Páči sa mi velmi vzhladovo Tako Maxone eco 2015 ale neviem ci su tieto kočiky kvalitne,mohli by ste mi poradit???

pa3ka
1. dec 2015

@ludicka8 ja ten kočik mam, som s nim spokojná, velka priestranna vanicka, každy sa po nom obzerá na jar budem predávať, mám sivý, s kožennou ruckou, možem len odporuciť 🙂

jazminka123
13. jan 2016

@pa3ka Dobry den môzem Vas poprosit o realnu fotku kocika aky to je material rubkovany 😊

maminka1986
13. jan 2016

@ludicka8 Videla osm naživo TAKKO kočik a je užasný teda na nafukovacich koleasách myslim retro lebo krásne peruju a húpu sa na rozdiel tých čo nie su ako retro robene su tvrdé neperuju to by som nechcela teda pre dieťa citi všetko aj kamienky malé! ale tieto nafukovacie retro no ako v bavlnke maličké aj priestranná vanička..ja som si už obejdnala Tako Sunline premium tešim sa velmi nan ...su polské ale pre mna top a nevidim natom nič horzne kedže polovica toho čo je na trhu je polské či čínske :P

pa3ka
13. jan 2016

@jazminka123 dobry je to akoby farebna riflovina, napiste mi do spravy mail odfotim vam to za svetla ten material, kočik naffoteny este nemam, ale mozno cez vikend sa mi podari

jazminka123
22. jan 2016

@pa3ka dobry den mozem poprosit o tu fotku kocika aky je to material ☺

pa3ka
22. jan 2016

@jazminka123 zajtra sa snad k tomu dostanem, myslim na vas urcite poslem foto

mima1
23. jan 2016

@pa3ka ak by som mohla poprosit nemozete hodit foto sem bola by som vdacna ☺

8radushka8
14. feb 2016

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je niekde aj na predajni ? Aj mne sa velmi páči ale chcem ho vidieť naživo dakujem 🙂

jazminka123
14. feb 2016

@8radushka8 Dobry den , bohuzial ten kocik maju vsade len na objednavku ... ja som nenasla ziadnu predajnu kde by ho mali skladom ☺

kac1cka
15. feb 2016

Dobrý deň, aj ja nad ním uvažujem a tiež by som chcela vidieť aspoň real fotky môže mi niekto prosím poslať?

8radushka8
15. feb 2016

škoda :( lebo aj ja sa všade pýtam a nikde ho nemajú :( nemohla by ste sem dat real foto ak máte ?

majrab
25. feb 2016

My sme siho boli pozriet v kosiciach. adresu neviem, ale maju stranku vasekociky.sk a je velmi pekny taky riflovy. Mali ho v modrej a v sivej na predajni. Cena je 490 e plus vajicko 60 e.

8radushka8
25. feb 2016

aha oki dakujem idem kuk stránku 🙂

majrab
25. feb 2016

@8radushka8 skoda, ze som si ho nesfotila, ale uz to bol 4 obchod a uz som tam zaspavala, ale je ovela krajsi ako na obrazku troska svetlejsi (aspon podla mojho nastavenia farieb 🙂 v pc )

8radushka8
26. feb 2016

hih 🙂 to vám verím 🙂 pojdeme do žilini tam ho možno budu mat 🙂

pa3ka
27. feb 2016

baby poslite mi mail, ja ho mám možem vam poslat real foto

majrab
27. feb 2016

@pa3ka a prosim ta ako dlho ho mas je ok? sklada sa lahko? lebo dobre sa s nim manipulovalo aspon v predajni

8radushka8
27. feb 2016

@pa3ka na aký email ? :D

pa3ka
27. feb 2016

@8radushka8 ak chces real foto posli mi do spravy tvoj mail preposlem ti foto

8radushka8
27. feb 2016

aha 🙂 hih oki 8radushka8@azet.sk :D dakujem

pa3ka
27. feb 2016

podla mna je super, chcela som priestranny kocik ktory ale opticky nevyzera tak obrovsky ako tie s tymi plastovimi vanami tipu camarelo, alebo aj ostatne Tako, tie má každý druhy...ale ja ked som tento uvidela museli sme ho mat, len skoda ze vsetky tieto kociky su tak velke na uskladnenie, to je jedina nevyhoda, ale ked chcete komfort co dodavaju nafukovacie kolesa, a zaroven priestrannu vanicku, no fakt na ulici sa kazdy otáca, dizajnovo je podobny znacke musty evo, alebo aj joolz,ale teda tie maju mini vanicky... mozem vam ho naozaj len odporucit, ja som planovala predat, ze kupime len nejaky mensi sportovy kocik ale stale nie som na 100% rozhodnuta ci sa ho mam vzdat 😀

8radushka8
27. feb 2016

mne sa tiež velmi páči len ho potrebujem vidiet naživo aspon :D ideme aj do ba tak dufam ho budu mat ,, idem kuk fotký dakujem pekne :D

8radushka8
27. feb 2016

zatia nič nedošlo 🙂

majrab
27. feb 2016

@pa3ka a ako dlho ho mas? ak by si sa rozhodla ho predat mozes sa ozvat 🙂 my (ja) by sme ho chceli kupit tak o mesiac, ked budem v 20.tt, kedze ak ho kupime novy tak si ho chcem objednat, aby bol neobchytany 😀 (ked novy tak novucicky) a to budeme cakat par tyzdnov nanho

8radushka8
29. feb 2016

@pa3ka prosím pošlete mi tie fotky ?

majrab
29. feb 2016

@8radushka8 mala si jej napisat spravu 🙂 alebo ju oznacit skor

pa3ka
29. feb 2016

@majrab mame ho 6mesiacov, zatial vyuzivame len vanicku
@8radushka8 este lendnes som poslala

majrab
29. feb 2016

@pa3ka jaaj tak to ho este budete dlho vyuzivat 🙂

pa3ka
29. feb 2016

@majrab no prave to sa dohadujeme...lebo máme malý kufor, tak sme sa bavili ze by sme na leto kupili nejaky mensi sportiak a tym padom je zbytocne drzat tento...sportova cast je ale podla mna naaadhernaaa

majrab
29. feb 2016

@pa3ka ked sa rozhodnete ho predat ho tak mi daj vediet prosim 🙂