Oplatí sa kúpiť golfáč pre 1,5 ročnú slečnu?

nelie1
10. nov 2014

Ahojte mamičky, mám dilemu z kočíka. Či do toho ešte ísť alebo... NIE. 😖 Veľmi ma zaujímajú Vaše osobné skúsenosti.
Mám 1,5 ročnú slečnu a doma 2 kočíky, ale uvažujem o golfke a chcela by som vedieť, či sa mi to ešte oplatí riešiť, alebo to mám už nechať tak.
Espiro a Graco mám doma, Graco už je malé dám ho preč. Uvažujem nad kúpou No.1. CYBEX alebo PP Sí, napadlo ma aj BB Chameleon športový - že je ľahučký a dobre sa ovláda. Espiro používať budem ďalej, ale chcela som niečo k nemu ľahké, spratné. Čo mi poradíte, kupovať teda ešte kočík, či už radšej 3-kolku bicyklík na leto? Ďakujem za všetky rady a Vaše skúsenosti, vďaka 😉 NELL.

pribinak
10. nov 2014

Áno, určite sa este oplatí, v golfaci si môže zdriemnut, ak bude pršať je schovaná a aj pred vetrom, mne sa viac páči ten červený

zuzana2012
10. nov 2014

určite ano

rora
10. nov 2014

PP sí vyuzijes ozaj dlho 🙂 u mna je to najlepsi golfac 🙂 dcera ma 3 roky ale keby ideme niekde na ozaj vacsi vylet tak beriem este zo sebou

siska53
10. nov 2014

@nelie1 pozri,neviem,ake mas kociky doma...neviem,aka je dcerka zdatna v chodeni.my sme pri synovi kupovali aj golfac,ked mal cca 14m.,no aj tak som najradsej pouzivala staru buginu po muzovej neteri. A maly bol tak dobry v chodzi,ze kocik som vyuzivala skor len na nakupy a na von buginu len pre istotu,lebo od 20.m.mal vzdor a kedze som bola tehu,tak lahsie mibolo v pripade vzdoru ho dat do buginy.
Kebyze necakame druhe,tak nam by bol kocik,ci golfac skor zbytocny..
No dcerka je iny pripad,ma 2,5r. a kocik-golfac este vyuzivam na striedacku s buginou.

Ked ti mozem poradit z vlastnej skusenosti,tak urcite si kup,ked uz musis,kocik so spojenou ruckou.
Ja ten nas nejak nemam rada,lebo je tazky na tlacenie a lutujem,ze som sa vzdala inglesiny magnum,ktora bola rovno aj sportiakom a len by som to striedala s buginou.

A urcite vylucujem ten druhy-prilis velky rozdiel vo velkosti koliesok.
Z mojej strany hlasujem u teba za ten uplne prvy.

dugyna
10. nov 2014

Ahoj no my mame doma golfak od habernkorn rakuska znacka, stal 40 eur, je sklopiteplny skoro do lezania.
ja som nosila a ked kocik tak len golfac. obe deti sa este v dvoch rokoch na dlsie alebo rychle prenosi, ked som uz teda nemohla nosit koli tehotenstvu vozili v golke..nelutujem

katren
10. nov 2014

@nelie1 ja som PP Si vymenila za Cybex Callisto.....a jediny dovod bol rucka.....so spojenou ruckou lahsie / z vlastnej skusenosti/ kocik uriadis,ked drobec pojde vedla kocika... 😉

katren
10. nov 2014

@nelie1 a este k veku.....ja som menila v lete teraz a pred mesiacom mala 2 roky krpana a stale sa vozime...a urcite zimu budeme v kociku 😉

janickacrazy
11. nov 2014

@nelie1 Moj syn sa vozil ešte ako 3ročný v golfáči, ked sme išli daleko alebo som potrebovala íst niekam rýchlo, takže v pohode sa oplatí, ale tiež by som kúpila ten so spojenou rúčkou, je to lepšie, najma ked telefonuješ alebo máš v ruke zmrzlinu. 😀

bubinovci
11. nov 2014

Zalezi od dietata. Nas maly sa vozil do troch rokov, este aj teraz sa rad odvezie ked je sestricka v nosici 🙂 mame cybex callisto a nelutujem

nelie1
autor
11. nov 2014

@bubinovci si spokojná s tým cybex callisto - lebo nad ním riadne uvažujem, či ho kúpiť alebo nie.. prosím ešte niečo o kočíku ďakujem krásne

Dievčatá som vám veľmi vdačná za každý príspevok, ste zlaté,že ste mi svojimi skúsenosťami pomohli ďakujem každej za čas ste zlaté 😀 🙂 😵

teada
11. nov 2014

ked mal nas syn 1,5 roka, kupili sme mu golfac, ale to skor preto, ze sa mu narodila sestricka a potrebovali sme kocik vanicku pre nu..ale ako ti pisali, z alezi od toho ako rad sa vozi a ci tam pekne vydrzi sediet..nasa dcerka ta tam sedi, ked musi, ze sa ponahlam, alebo nieco potrebujem vybavit, ci oddychnut si🙂ale inak radsej behat, alebo kacicku tlacit, ci kocik s babikou, ci na odrazadle frcat..🙂)