Oplatí sa španielska deka do kočiara pre letné bábo?

jamik
25. jún 2008

Oplati sa kupit spanielku /80x90 cm/ do kocara pre babo narodene v lete, alebo ju nevyuzijem? Mam si radsej kupit hned vacsiu?

tlapicka
25. jún 2008

teda ja ani nevim, co to je, takze bych klidne rekla setri a nekupuj zadnou 🙂

smilena
25. jún 2008

Já bych španělskou deku taky chtěla, myslím, že se přes léto moc nevyužije, takže si určitě pořídím tu větší a kdyžtak ji využijeme později. Ta malá by pak byla asi nanic... 😉

frog
25. jún 2008

Já jí mám,malá se mi narodila v září a vozila jsem jí v ní než začala zima,takže asi 2 měs.pak přišel fusak a pak jsem jí v ní vozila když zima polevila,takže mě se vyplatila,navíc se dá použít i jako normální deka,takže splní 2v1 😉

smilena
25. jún 2008

...teda tou větší mám na mysli 80x110 cm, to zas není takový rozdíl, ale přeci jen se mi těch 90 zdá pak na větší dítko málo...

zuzana76
25. jún 2008

ja ju vyuzivam stale, mam dve spanielske deky, zimnu a letnu , zimna ma velkost 80x110

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

len iny vzor, ten moj uz nemaju, tu som to kupovala

a letnu mam tuto

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ale v modrom a su super obidve

pinco
26. jún 2008

baby, aky je rozdiel medzi normalnou detskou deckou a spanielskou dekou? 😅

lendy1
26. jún 2008

tak my máme také letní mimčo a "španělka" je naše nejoblíbenější deka-strašně moc ji užijeme 😵 A máme tu větší. Celkem mám asi 3 deky, ale stejně používám víceméně jen španělku.

pinco, naprosto úžasný materiál, co normální deka nemá. Španělka je strašně heboučká a příjemná (materiál je jakoby plyš), nežmolkovatí ani po několika vyprání, je stále jako nová, v zimě krásně hřeje, fakt je úžasná a stojí za ty peníze.

frog
26. jún 2008

Já myslím že mám asi jinou než vy.Z té mé španělské deky jde pomocí zipu a druků udělat pytel,což je fakt paráda..

jamik
autor
27. jún 2008

frog to sa mi tiez paci. Aky je rozmer tej deky? Vyuzivar to casto, tak zapnute babo?

Lendy, ty mas aky rozmer deky 110x80, alebo vacsiu?

lendy1
27. jún 2008

jamik, jj, tu 110x80 😉

frog
27. jún 2008

jamik já mám 80 na 80,takže tedka by se mi tam malá už nevešla,ale pokud bys sehnala větší(já jí dostala,jinak bych si tajky koupila větší)myslím že se to oplatí 😉 ..

jamik
autor
27. jún 2008

frog, neviem, ci su tie vaky aj vacsie.

frog
27. jún 2008

jo dělaj i 80 na 100 ..

danu
28. júl 2009

wewe4 • 27tt • Dnes o 11:46
Ahojte, mám vo výhľade španielsku zavinovaciu deku. Vyzerá to byť veľmi krásna a praktická vec, keď sa dá použiť ako deka aj ako zavinovačka...
Len sa chcem opýtať na Vaše skúsenosti s ňou...ako a kde ju najviac používate? Môže v tom aj spinkať?

Díky za každý názor 😀

caira
28. júl 2009

ja mam spanelskou deku a jedine na co ji pouzivame je tak kdyz jsem rano malou prevlekala aby nelezela na koberci, jinak je k nicemu, prislo mi to vyhozene penize.. ( mame teda klasickou bez zipu)

astrane
28. júl 2009

Já mám dvě a obě jsme maximálně využila a stále využívám 🙂 teď už spíš na zakrytí u TV 😀 Ale když se ochladí nebo navečer je beru stále s sebou do kočáru,když malej usne...je teda super teplá,takže jsme ji využili i ve větších mrazech ještě přes fusak nebo pod něj a pak teda hlavně na jaře a na podzim...velikost máme asi 110x90cm...obě klasické bez zipu

wewe4
28. júl 2009

A može v tom babätko aj spinkať v postielke?

janka5861
28. júl 2009

moj nazor: spanielska deka je hlupost. mali sme ju raz a zbytocne vyhodene peniaze .nie je nad normalnu deku..... uz by som ju viac nekupila

astrane
28. júl 2009

já ji používám jako náhradní,když máme nějak znehodnocené peřiny 😉 tak pak spí pár dní pod španělskou dekou.Jinak já na ni třeba nedám dopustit a pro mě je s normální dekou nesrovnatelná...normální kojeneckou deku používám v létě,když se ochladí,ale pak už ne...je tady zima-proti brnu tak o 5 stupňů chladněji a hodně tady fouká....a tak deka se nám ohromě osvědčila...já třeba osobně zatím neznám nikoho,kdo by ji nevyužil,nebo to považoval za vyhozené peníze...docela mě to překvapuje 😕 Jinak já mám jednu použitou a jednu koupenou novou ve výprodeji za 350 🙂 a v zimě jezdíme ven i dyž je kolem pěti nebo i 8 pod nulou a pokud fouká,tak ji používám ještě pod a na fusak,protože nám je na spaní v takových podmínkách kombinéza a fusak málo a za chvíli by byl syn prochladlej...pokud bydlíte ve velkým městě a nechodíte ven téměř za každého počasí,tak to možná opravdu tak nevyužijete.Kamarádka měla ten fusáček a nemohla si ho vynachválit,mají starý auto,moc to netopí,takže to používala do autosedačky a taky do klasickýho fusaku ju dávala,když byla hodně zima...a doma s tím zakrývala malýho v košíku,přece jen ve starých domech není nějak extra teplo...

abetka
28. júl 2009

no ja mam starsiu narodenu v lete a pred 6 rokmi to bola dost draha zalezitost a velmi som ju vyuzila. Na jesen a aj v zime a potom aj na jar, este nechodila, tak som jej ju prehodila ked sedkala alebo lezala. Ostala mi a pri druhom som ju tiez vyuzila a veru ju mam aj odlozenu pre kazdy pripad 😀

f.miracle
28. júl 2009

My máme velkou španělku, Míša se narodil v únoru a používali jsme ji od začátku ještě přes fusak, potom na přelomu zimy a jara už bez fusaku přes "normální" dětskou deku a budeme ji používat dál. Jinak k těm rozdílům - zatímco běžnou deku máme už vytahanou a sežmolkovanou, tady ta je pořád jako nová. Takže já bych ji pořídila.

avanka
29. júl 2009

Aj my sme kupili tu velku 90x110 cm a bola to super kupa a Lukasko je narodeny v lete..v zime sme ju pouzivali s fusakom 😉
a aj v postielke ho s nou zakryvam

katarina.banska
26. sep 2010

ahojte,
prosim vas podla vas je aka spanielska deka lepsia? vacsia ci mensia? teda bud rozmer 80 x 110 alebo 136 x 110?
nemam s tym vobec skusenosti, tak neviem ktoru mam kupit. chcem ju pouzit do kocika pod fusak a taktiez do auta na zakrytie v autosedacke. Kupila som jej aj zavinovacku do autosedacky no vyuzit ju chcem hlavne v kociku pod fusakom. Deku chcem vyuzivat hlavne do auta a na zakrytie doma v hracej deke a tak.........
dakujem

avanka
26. sep 2010

@katarina.banska ja by som urcite kupila vacsiu, my ju stale pouzivame pre Lukaska, v cestovnej postielke napr. ked niekde spime alebo len tak na zakrytie.....
ta mala ma omnoho mensie vyuzitie a Laurinka ti z nej rychlo vyrastie 😉

juliagregor
26. sep 2010

@katarina.banska mám väčšiu a využila som ju až pri dvojkách, do mono kočíka som ju nemohla vpratať a nadávala som si, že som mala zobrať tú menšiu...

katarina.banska
27. sep 2010

@juliagregor ty si mala aku vacsiu? aky rozmer?
myslis, ze rozmer 80 x 110 je postacujuci? dakujem

katarina.banska
27. sep 2010

@avanka aky rozmer tej vacsej mas?

avanka
27. sep 2010

@katarina.banska tusim 110 x 140 cm.......v pohode som ju dala aj do hlbokej vanicky x-landera, len ju musis preskladat..
mne ta mala prisla len do kocika a ked som ju chcela pouzivat dlhsie, nebolo o com

katarina.banska
27. sep 2010

@avanka ja ju budem pouzivat uz asi v sportovom kociku pod fusakom a nanoznikom. teda ak sa to tam zmesti... nevyznam sa 🙂
no chcem ju hlavne kvoli autu, ze ked niekam pojdeme , tak ju len prekryt nou. kupila som aj zavinovacku do autosedacky, no tu zas chcem vyuzit hlavne v sportovom kociku.

juliagregor
27. sep 2010

@katarina.banska mám Pandoru 100x120