Peg Pérego Book Plus S Completo & Modular verzus Mutsy Evo Industrial

jajka33
23. máj 2015

Ahojte baby, mohli by ste mi prosím napísať, aké máte skúsenosti s týmito kočíkmi? Rozhodujem sa medzi nimi .. Prípadne poradiť nejaký dobrý .. Ďakujem 🙂

galixx
23. máj 2015

My mame book plus a je celkom dobry, jedine co mi na nom liezlo na nervy bolo ze sa mi zasekavala ta rucka na vajci lebo ju treba pri davani do auta sklapat, inak som nemala vyhrady. A je velmi dobre manevrovatelny a lahky

jajka33
autor
24. máj 2015

@galixx ďakujem 🙂 a nemala si problém s pružením? nehrkotal kočík časom?

lucinabb
26. máj 2015

ahoj ja sa prese medzi týmito rozhodujem. Srdcom ma to taha k Mutsy, ale funkcne s ami zdá lepsí Peg perego

jajka33
autor
26. máj 2015

@lucinabb ja uz som sa rozhodla pre PP .. bola som v 4 predajniach a vsade mi ho viac odporucili.. a ked som videla mutsy nazivo, ci uz IGO alebo EVO, tak mi tie vanicky prisli ako pre bábiky.. a maju aj menšie športiaky... takze funkčnosť nepustila...

lucinabb
1. jún 2015

@jajka33 ahoj, ja som sa tiež tento víkend rozhodla pre PP , vsade ho chvália a aj mamičky mi ho odporúčajú. Alevybrala som konštrukciu book plus s, a vaničku navetta XL - penú plastovu.Neda sa to ale v takomto zložení kupit cez Brendon, cez koho to ides kupovať?

jajka33
autor
1. jún 2015

@lucinabb Ja som kupovala v predajni v Hlohovci, spravili tam aj zľavu, vsade inde povedali ze viac ako 3% sa u tejto značky nedá a u nich sa predsa dalo 🙂 podvozok mám tiež ten, je určite lepší.. a vanička takisto navetta XL, aj keď teda je menšia ako by som si predstavovala..to je jedina nevyhoda..

lucinabb
2. jún 2015

@jajka33 a navettu si si brala plastovu? alebo tu skladaciu?

jajka33
autor
2. jún 2015

plastovu.. to je XL.. skladacia je Pop Up.. 🙂