Peg Perego Pliko Switch Easy Drive verzus Bumbleride Flyer

jenny_fer
2. apr 2012

prosím poradte ktorý kočík by ste si vybrali a prečo? Na flyer som sa dočítala že sa tažšie šoferuje ked mate dietatko otočené k sebe ale zase sa daju zaaretovat hociktore kolesaaa....a vraj sa šúcha košík o kolesa.... Je zase jednoduchšie prehodit rúčku ako celú sedaciu čast (čo ma PP)... ale na druhej strane som zase čítala že so zvojenymi kolesami sa ide tažšie po horších terenoch, že jednokolesá to zvladaju lepšie...tak vás poprosím vaše skúsenosti s tymito kočíkmi, pozitíva, negatíva....dakujeeeem velmi pekne 😉

veronika1610
20. máj 2012

@jenny_fer mne sa peg perego šoféruje dobre aj keď je malá ku mne aj odo mňa, nevidím rozdiel, košík sa o kolesá nešúcha, jedine čo som postrehla, že keď bežím, začnú predné kolieska vibrovať - takže bežať sa nedá, ja by som uvítala práveže zdvojené kolieska, to je jediné míns, čo som zatiaľ na ňom našla. 😉

jenny_fer
autor
21. máj 2012

veronika1610 dakujem ale už mam davno kupeny druhy kočík, nakoniec som sa nerozhodla pre PP, nepozdaval sa mi ani jeden na živo, aj som mala tyžden jeden PP ale hned som ho dala preč lebo som nebola spokojna hrozne tazko sa soferoval. Teraz mam novy Britax B-agile a som zatial velmi spokojna.