Peg Perego predajne

evulienka22
19. júl 2013

Chcem sa Vas spytat, ake mate skusenosti s kocikmi Peg Perego je jedno aka znacka. Ja som kupila v Auparku kocik 2.maja 2012 na etaku bolo 24 mesiacov zaruka, samozrejmä predajna je zrusena a ja nemam kde reklamovat, zasekava sa mi opierka, pouzivam ju od aprila tohto roku, kedze maly bol vo vanicke. Priamo u vyrobcu v Taliansku mi vraveli, ze zaruka je len 6 mesiacov ak je chyba priamo z vyroby. Vyguglila som predajnu z Nitry, a spytala sa majjitelky: Ako by reagovala,keby prisla jej zakaznicka s tymto problemom? Reakcia predavacky, podrazdena, ona este reklamaciu nemala, a ona mojich 350 eur nezobrala za kocik, MOJA otazka odkial nakupuje, a co mi poradi? Vraj si mam vygooglovat firmu distributora z Ciech KENO, od nich nakupuje a vraj sa o zakaznicky stara. Ak je to pravda tak poklona, ale ak nie, tak po tomto neprijemnom telefonate, sa hlavne pytajte kedze slubuje tiez 24 mesiacov zaruku, a nechajte si pisomne potvrdit co Vam slubi. Keby ma aspon slusne poinformovala, ale ten jej pristup ma zarazil. Pytali sme sa distributora v Rakusku, tu nam povedali, ze zaruka je len 6 mesiacov. Tak Vam prajem, aby ste nikdy nemuseli nic reklamovat. Je to moja skusenost 😀

evulienka22
autor
19. júl 2013

pardon predajna z Levic

jvlo
19. júl 2013

reklamuj v predajni premaman na zlatych pieskoch v BA, maju aj online obchod kociky.sk, zatial co som citala, tak baby, co mali kociky z auparku chodia reklamovat tam

ivanka.7
19. júl 2013

@jvlo akurat ze oni vravia ze prebrali len eshop ako taky, nie jeho zavazky
My sme kupovali v auparku kocik v marci 2012, nastastie nic nebolo treba, ale takyto pristup by ma tiez nastval.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanka.7
20. júl 2013

@teegreen kde som napisala ze sa hnevam? Mne je to dost jedno. Kocik pouzivame minimalne (raz za cca 3 tyzdne), nema sa na nom co pokazit a o chvilu uz nebude v zaruke.

evulienka22
autor
20. júl 2013

@jvlo dakujem pekne , zavolam tam, aha tak predsa reklamuju

evulienka22
autor
20. júl 2013

@ivanka.7 ako to, ze nema sa na nom co pokazit? jednej mamine sa napriklad koliesko netocilo, aj vpredu ta ochrana kde sa babo drzi je tenka z plastu, da sa zlomit...toto by som netvrdila, nie je co pokazit 😖 Okrem toho pises, ze ho pouzivas raz za 3 tyzdne, ale teraz v lete napriklad my, chodime denne von na ihrisko....a nie som jedina ako stretam maminy na ihrisku...

ivanka.7
20. júl 2013

@evulienka22 Prosim ta, citaj co pisem, nemyslela som to zle 😉. Ked kocik nepouzivam, tak sa asi nepokazi, to je vsetko. Stoji mi v satniku a slecna velkomozna ho pouzivala tak 2-3x tyzdenne medzi 7.-11. mesiacom, mimo tohto veku ho vytahujeme raz za 2-3 tyzdne, ak vobec.
Chapem, ze je to ine ked je uzivany denne.

evulienka22
autor
20. júl 2013

@jvlo
@teegreen to je v poriadku, ja som sa len pytala co mam robit,...ci sa da nieco robit..jasne, predajca je zodpovedny za doklad, ktory nam odovzdava

ufinka
20. júl 2013

ja odporučam sa informovat ohladom tychto kocikov predajnu v kosiciach. je tam velmi mily personal. tiez som sa stretla s tym, ze na zapadnom slovensku nevedeli ani len to, ci sa do golfacu z r.2008 da nakliknut autosedacka z r.2013 a v kosiciach mi veru poradili vela zaujimavych veci. na stranke babetkovo.sk je tel.cislo.