Peg Pérego verzus Cam Dinamico

jankazpd
26. feb 2015

maminy poradte 🙂 ktory z tychto kocikov by ste odporucili? potrebujem kocik s pevnou konstrukciou kedze autom nejazdime a milujeme dlhe prechadzky. a tiez aby
mal dostatocne priestrannu vanicku, termin porodu mam v auguste. dakujem a pekny den Vam 🙂

evka8756
26. feb 2015

Ahoj, jednoznačne Peg Perego 🙂 Sú nadovšetko priestranné, ľahko ovládatelné, komfortné a navyše s atraktívnym dizajnom 🙂 kuk sem http://www.mojanjelik.sk/k/kociky/sportove-koci...

kikada
26. feb 2015

ak bývaš na dedine, tak ani jeden oba sú skôr mestské kočíky. Samý plast, hrkotajúce kolesá, budeš spokojná asi tak pol roka, kým nezjazdíš tie plastové kolieska. A športová časť je na oboch príšerná ☹ .....a odpruženie takmer žiadne, sú tvrdé

evka8756
26. feb 2015

No kočík Peg Perego nieje určite samý plast!!! Má masívnu, ale ľahkú hliníkovú konštrukciu s veľkými gumovými kolesami, s dokonalou priľnavosťou na hladkých a zamrznutých povrchoch. 3-Kolesové kočíky Peg perego majú predné koleso otočné o 360° s aretačnou poistkou umiestnenou v pohodlnom dosahu človeka tlačiaceho kočík čiže je vhodný do každého terénu (aj na dedinu 😉 ) ! http://www.mojanjelik.sk/p/gt3-2014-plastenka-a... 🙂

jankazpd
autor
26. feb 2015

dakujem baby 🙂 kikada aky by si teda odporucila? pozeram vsetky mozne ponuky a zacinam sa v tom stracat... 🙂

kikada
26. feb 2015

@evka8756 no neviem, tak prečo je peg taký hlučný na ceste? asi to bude tými plastovými kolieskami, čo sú do pol roka ojazdené ☹ ja hovorím o book plus 🙂 nie o GT3, to je iné. Fajn, len bohovo ťažký.

kikada
26. feb 2015

@jankazpd no napíš cenový strop, či chceš trojkombináciu, reverzné sedenie, trojkolku alebo 4 kolesá atd.

jankazpd
autor
26. feb 2015

no idealne do 600 eur, trojkombinacia, reverzny podvozok a je jedno kolko kolesovy... 😎

kikada
26. feb 2015

@jankazpd nuž tak potom máš véééľmi široký výber 🙂 a dá sa celkom ušetriť tak, že športiak kúpiš nový a vaničku a vajíčko kúpiš z bazára (tie sa využívajú málinko a väčšinou sú ako nové).
Napr. 4kolesové: Brio (britax) Go (potrebné adaptéry na nasadenie vaničky aj vajca), Jané Crosswalk (to je môj absolútny favorit!, šporťák kúpiš cca 400€ a z bazáru vanička+vajce cca 80€ v pohode nasadíš aj akékoľvek Concord), M&P Sola, Monza Vario (nafukovacie gumy a ľahučký, tiež sa mi pozdáva)....ak ti neprekáža ťažší kočík tak aj Concord Wanderer spľňa požiadavky ale za mňa určite nie ☹
Trojkolky sú máloktoré reverzné, ale odporúčam pozrieť Jané slalom pro (reverse je aj reverzný ale úzká šport. časť na sedenie) Causual play S4 reverso, Peg Perego GT3 (nie je reverzný) TFK Joggster (nereverZ) Phil&Teds atd....

jankazpd
autor
26. feb 2015

kikada dakujem za rady...🙂) pokukam a snad vyberieme nieco co nam ulahodi... prajem pekny den 😉

evka8756
26. feb 2015

No jankazpd myslím, že výber je na tebe hlavne, ale z mojej strany by som volila Peg Perego , nakoľko nie jedna známa má tento kočík 🙂 a máš na výber , pretože táto značka ti ponúka aj poskladať si kočík aj sama, teda môžeš si vybrať nadstavbu, podvozok..... http://www.mojanjelik.sk/k/kociky/podvozky-a-na... a určite sa zmestíš do 600e 😉 A či už book completo alebo classico, book plus tieto kočíky sú ľahké 🙂