Petit mars easy verzus Kinderkraft cruiser

marionluna
6. mar 2021

Prosim poradite ktory z tychto dvoch kocikov je lepsi? Potrebujem lahky skladny kocik pre dcerku v ruzovej farbe, cena do 120e, chodniky okolo nasho baraku nie su dokonale, aby sa dal sat do lahu, dlha strieska atd. Aky je rozdiel medzi kolesami, ktore su odolnejsie resp lepsie? Vdaka

ja_mama
6. mar 2021

Presne medzi tymito 2ma som sa rozhodovala...bohuzial cruiser som nazivo nevidela, lebo ten sa mi pacil viac - pultik aj kolieska. Na predajni mali easy prave v akcii za cca 60e tak som brala ten. Je to viac menej taka hrkalka - kolieska obyc penove a neodpruzene. nesetrim ho a vydrzal zatial kazdy bezny teren aj strk, skalky a pod. aj neustale skladanie do auta. Lesny teren ale pochybujem ze by bol bez nasledkov a po snehu to tiez neslo - kolieska su na to male. mala v nom v pohode aj spava. Na nakup je idealny, ma velmi velky kosik, aj odrazadlo mensie sa vojde. takze na taky mestsky styl pre nenarocnu mamicku je fajn, designom neohuri ale za tu cenu to slo. Ak by stal 100e tak by som sla radsej asi do cruisera, aj ked by som ho chcela vidiet isto najskor nazivo.