Petite&mars street ložiská

lililukac
17. feb 2019

Ahojte mamičky prosim vas nemenila niektora z vas loziska na Petite&mars street? Da sa to vôbec? Prosim o radu!!!!

lucyjka6
25. mar 2019

@lililukac ja som menila loziska

weeny17
1. apr 2019

Ahoj lucyjka6. Mame nafukovacie kolesa. Kde zozeniem loziska prosim ??

lucyjka6
1. apr 2019

@weeny17 ja som menila loziska v Oslanoch,kde dovazaju bicykle,tam mi to priamo robili.

weeny17
3. apr 2019

@lucyjka6 ďakujem krasne. Som z PD, uz sme objednali nejaké, tak ak nezapasujú pojdeme tam.

elaq
19. aug 2019

Ahojte baby, máme problém tiež z ložiskami na kolesách, neviete náhodou kde by sme zohnali presne tie iste ložiska ? V meste som už obehala vsetky obchody a vraj ich nevyrábajú 🙂 ak by ste vedeli dajte mi prosím vedieť budem Vám vďačná 🙂

letissia
9. dec 2019

Ahojte, tu je moja skúsenosť a rada. Nafukovacie koleso malo riadnu osmičku. Rozobrali sme a zistili, že ložisko je rozpadnuté. Podľa tohto čísla 6001 2RS sme kúpili nové, nepasovalo pre pár milimetrov. Volala som krížom krážom, až mi predajňa kočiara kde som tiež skúšala, dali kontakt na hlavneho distribútora týchto kočíkov na SK. Tam mi povedali, že si ložísk môžem kúpiť koľko chcem, pasovať to nebude a jedine ostáva kúpiť nové kolesá. Ešte sa ponukol, že ako distribútor mi dokáže predať len jedno (cca 20eur), aby som nemusela kupovať celú sadu kolies.
Pánovi, ktorý mi predal tie nové ložiská to nedalo a sám sa ponúkol, že mi to skúsi ešte pohľadať. Keďže som spomenula, že ide o kočík, zastavil ma, vraj som to mala povedať hneď lebo taký pridad už mal. Nad kupou nového kolesa sa len zasmial, vraj to určite robiť nemusím. Zmerala som mu presne všetky rozmery a podľa nich našiel vhodné ložisko, záujmave je, že bolo na nom opäť presne to isté číslo 6001 2RS, ale vnútorný priemer tentokrát o par mm väčší. Sama to nechápem, ale som rada, že sme zohnali.
Inak mi distribútor poradil, že pokiaľ su kolesá v záruke tak, by to malo ísť zreklamovať, ešte síce boli, ale totou cestou som nešla, kvôli zdĺhavemu čakaniu. Ložiská treba kupovať teda nielen podľa čísla, ale aj presných mm. Ja som ich kúpila cez internet www.evrox.sk poslané na adresu.
Určite odporúčam, pán bol mimoriadne milý a ochotný pomôcť.

lucyjka6
9. dec 2019

@letissia ja som male presne to iste,dali sme reklamovat,zreklamovali kolesa mo a po mesiaci rozpadnute loziska zase predavacka zaroven majitelka obchodu uz bola zufala a zavolala do predajne Shimano kde opravuju bicykle a tam kolesa s loziskami opravili a fungujuuu