Poradíte kočík s väčšou nosnosťou?

poly2406
12. aug 2013

Mám. 14 mesačného chlapčeka a už teraz váži 15 kg a merá 88 cm. Proste veľký chlap! 🙂 Ale máme problém s kočíkom...
Potrebujem taký, aby sa dal polohovať do ľahu, na skladbosti mi až tak nezáleží, hlavne nech je pevný a udrží nás 🙂. Trojkolku veľmi nechcem - na nete som už nejaké našla, prevažne trojkolky, ale cenovo sú pre mňa nedostupné. ☹ Väčšinou sú od 300€ a vyššie.
Poraďte mi, ak máte podobnú skúsenosť. Akú značku? Prípadne prednosti aj nedostatky.
Ďakujem.

andrearuj
12. aug 2013

Ahoj, my máme chicco multiway a ja som s nim velmi spokojna, je priestranny, vacsi....pozri si tuto znacku. Prajem pekny den. Ada

katarinava
12. aug 2013

my máme X lander XA a bez problémov odvezie aj vyššiu váhu, dá sa polohovať aj do takmer rovného ľahu, športová šasť je poriadne široká, dnes sa vošla ja 3,5 ročná dcéra a na kolenách mala 1,5 bratčeka. ja som s kočíkom maximálne spokojná a len odporúčam. a cenovo -ak nie nový , v bazáriki nie je problém, je tam veľká ponuka a aj dobrý stav.

rainee
12. aug 2013

my sme mali ten isty problem, zachranilo nas to ze mi dieta od 1,5 r. vobec nechcelo byt v kociku a bezkalo po svojich, inak neviem v com by sme sa vozili,asi v privesnom voziku 😀 co som pozerala znacky phil and teds, mclaren a tusim baby jogger maju vyssiu nosnost do 20-25kg. pozri na bazariku, ojazdeny kupis aj lacnejsie ako 300e, nove su dost drahe.

marian86
12. aug 2013

ja mam v inzerate Touraggo kočik...kuk

lejlla
12. aug 2013

ja som za Jane slalom pro...tam sa urcite vojde aj vacsie babatko aj sa veelmi pohodlne vyspi...pokial ti staci z bazarika urcite najdes za super cenu.ja som nadmieru spokojna s tymto kocikom 🙂

eela
12. aug 2013

Ahoj, my mame peg pereg GT3, je to velky kociar, a ak ti nevadi, ze je dost neskladny, tak v nom odvezies aj velke dieta. Ja v nom v pohode odveziem este aj starsieho a to ma 15 kilo a okolo 100cm. Ja mam trojkolku, ale su verzie aj na stvorkolku, sice tak pekne nevyzera, ale ucel splni. No za ten ti neviem povedat ci je tak velky, ale hadam ano. Tento peg pereg kociar je fakt velky, ja ked zlozim chrbtovu opierku az do lahu v pohode v nom odveziem aj dve deti a maju este vela spriestoru , ked sedia samozrejme🙂

poppy1
12. aug 2013

urcite odporucam Maclaren XLR, ma nosnost az 25 kg, da sa polohovat uplne do lahu, je priestranny. Teraz ho mame na dovolenke pre nasu 2,5 rocnu dceru a v pohode sa v nom vyspi 😉

lenkaga
12. aug 2013

my mame quatro monza, velky, priestranny kocik, da sa polohovat takmer do uplneho lahu. Dcera tam spi este aj teraz niekedy a ma rok a 7 mesiacov. Nie je velmi skladny, ale na tom nezalezalo ani mne, hlavne nech ma dieta dost miesta, nosnost ma do 20 kg.

petronelka77
12. aug 2013

Urcite odporucam Jane slalom.
Nasla som napr.tento inzerat, http://deti.bazos.sk/inzerat/28183951/Predam-ko....
Da sa zohnat aj lacnejsie.
Je velmi priestranny, prakticky, lahky, dieta sa v nom pohodlne vyspi, max spokojnost 😉
Zname, ktore ho maju, len odporucaju, ja tiez 🙂

andrejka1983
12. aug 2013

my sme používali Steggi Vesper....a mala ma teraz skoro 20kg a 3 roky a v prípade nudze sa v pohode odvezie v športovej časti, je to super kočík 🙂 polohovatelný, aj športová čast, takže tam može kludne spinkat, miesta ma dost, využiješ aj vzime, vyspí sa , povozí, aj fusak ti tam vojde 🙂 a cenovo do 300e

krenkova
12. aug 2013

Ako píše lenkaga, aj my sme mali Quatro Monza, vynikajúci, stabilný, priestranný kočík. ľahko sa skladá, cenovo je super dostupný. Dá sa dať do úplného ľahu a aj rukoväť sa dá prehodiť do opačného smeru. A má aj dostatok priestoru na nákupy, celkovo výborný kočík 😉 My sme ho kúpili za 70eur na bazáriku, a bol ako nový🙂

miskalevica
12. aug 2013

Easywalker Qtro ten odvezie aj 20kg 🙂