Poradíte kombinovaný kočík s dlhou strieškou?

andrea235
24. sep 2014

Chcela by som kombinovaný kočík, kde hlavne na športvej časti (ale kludne aj na vaničke🙂)sa dá strieška sklopiť hlboko dopredu. Niečo ako chipolino optima 2010 avšak nie s taškou pre novorodenca ale s klasickou vaničkou. Nemáte skúsenosť?
Dik.

cannella
24. sep 2014

mam, Casualplay S4, strieska sa da dat sz ku kolienkam, ale samozrejme len ked je dieta v sede

katharrina
24. sep 2014

my sme mali Peg Perego pliko switch compact modular a tiez je tam dlha strieska dokonca sa da odopinat, mame ho na predaj, tak ho mam pofoteny, ak by si chcela poslem foto detailne :D

mimikas
24. sep 2014

Ja som mala Peg Perego Book a tam je strieska predlzena, mozes ju rozzipsovat a zvacsit, Pliko switch nema predlzovatelnu striesku. Plus naozaj perfektnu striesku maju kociky Baby Jogger Versa

andromeda_ja
24. sep 2014

Ja vlastnim Inglesinu Magnum. Strieska sa da krasne sklopit hlboko. Je to kombinovany kociar, kde sa vanicka len jednoducho presklada na sportovu cast. Ta moze byt v smere aj proti smeru jazdy. Da sa s tym kociarom vyjst aj cez 3 schody bez poblemov a vysla som aj cele poschodia. Ma velky kosik dole. Zmesti sa tam velky nakup aj odrazadlo, detsky kociarik, ci ine hracky, oblecenie a pod... To, ze nema otacacie kolieska je skor plus ako minus. Pri otacacich kolieskach som musela vzdy drzat kociar dvomi rukami, aby som udrzala smer jazdy a kazdy kopcek, ci kamienok ich stale vychyloval. Rukovat na inglesine je ergonomicka a nebolia z nej zapastia. Kociar bez problemov zvladol aj prechadzku lesom, kde nebola asfaltovana ci inak upravovana cesta. Ma velku vanicku, kde sa bez problemov zmesti aj dietatko vacsie ako pol roka. Pri refluxe najstarsej dcerky bolo super, ze sa da aj vanicka polohovat. Snad jedine minus je to, ze ked ho chces bravat autom treba trosku vacsi kufor (auto kombi verzia). Inak mu nie je co vytknut. Mam ho uz pri tretom dietatku a vyzera stale ako novy. Cele potahy sa daju prat, lahko sa udrziava... Kamosky si ho pochvaluju a neraz povzdychnu, ze skoda, ze taky nekupili. Alebo ak taky mali, tak mi len hrdo povedia, ze lepsi kociar na trhu nie je.

siska53
24. sep 2014

Suhlasim s andromeda. Ja by som si tiez iny nevybrala...mam ho tiez,akurat ho chcem predat,lebo ho uz nepotrebujeme. Ale kebyze planujeme este jedno babo,tak odkladam a nepredam. On je prosto moja srdcovka.🙂

sisqwa
24. sep 2014

Kočíky Bertini, austrálska značka, my sme mali A teda ešte máme X4, ale uz nepoužívame. ..

zuzulkafazulka1409
24. sep 2014

Skus kuknut kocik GB hardy..ta strieska je uplne super..aj vanicka je priestranna, sportova cast sa da prehadzovat v obidvoch smeroch.http://www.predeti.sk/produkt/kocik-gb-...

mimisk
24. sep 2014

nico bebetto plus