Poradíte mi vybrať trojkolku pre dcérku?

lilien23
18. nov 2011

Prosím vás ženy, poraďte mi s výberom trojkolky pre malú, potrebujem aby bol v celku úskladný, nakoľko ho budem stále prevážať v aute, konkrétne v
kufri VW Polo, takže kufor najväčší nie je .... a tiež nech má rozumnú cenu, myslím tým 200-300 eur .... veľmi sa mi páčila trojkolka od Recaro, ale 790,-eur ... no to asi nie .... malá má 9,5kg ... ďakujem

katy1979
18. nov 2011

myslis kocik ci co myslis? golfac ci normalny? polohovatelny ci nie?

katy1979
18. nov 2011

uz som si nasla tu od recara takze kocik. a nerozmyslala si nad golfacom. to zmestis urcite do auta a aj ceny su nizise. baba uz je dost velka takze to by jej malo stacit. ak trvas na klasickom kociku tak musis popozerat co sa ti paci co ti vyhovuje. kazda znacka robi nejake tie trojkolky aj v tychto cenovych kategoriach. a asi len vyskusat ci sa zmesti do auta.

ajca123
18. nov 2011

@lilien23 no tak ja mam Peg perego Atlantico po prvom,alekupila som si dalsi a to Quinny Zapp xtra a som spokojena a aj mam potah co je na obyz zapp a je to super golfac a kupila som si aj fusak Lodger.. A to je kocik co sa ti zmesti vsade a aj do lietadla si ho mozes zobrat 🙂
A nie je tak drahy ako ten co chces ty, co ked tvoja dcerka nebude dlho sedet v kociku....

lilien23
autor
18. nov 2011

no moja malá nezačala ani chodiť a podľa jej lenivosti ani neočakávam, že mi bude chceť chodiť vedľa kočíku ... chcem kočík s veľkými kolieskami a nie nafukovacími, mám s tým zlú skúsenosť .... ľahko rozložiteľný aj skladateľný, nech sa zmestí do kufru, takže z jedného dieľu, nie dvoch ....

zuzikkaa
19. nov 2011

@lilien23 vzhladom na to ze mala uz dlho kocik potrebovat nebude kup pouzivany-jane slalom,,pegperego,,phil&teds,baby jogger,,quinny speedy...skratka neotocnu verziu...do ceny max 300e by sisa mala zmestit 😉

lilien23
autor
20. nov 2011

ďakujem všetkým za rady, bud.týždeň pôjdem niečo pozrieť pravdepodobne do Maďarska, teraz je super kurz a vyjde ma to tam podstatnejšie menej ako v BA 😕