Poradíte obchody v Poľsku, kde môžem kúpiť kočík?

lenkavrananova
13. júl 2015

Ahojte baby poradte mi niake dobre obchody v Polsku na nakup kocika? Viem ze aj na trhoch maju ale radsej by som s obchodu a ak trh ktory je naj.

pan_dokonaly
13. júl 2015

My sme boli - lebo sme tam mali cestu v baby boo - nowy targ a neusetrili sme nic.
Ceny ako v BA, vyber nebol ani zdaleka zavratny. Neberu platobnu kartu...
nakoniec sme ale aj tak kupili, lebo sme uz boli nastaveny, ze tych 20e hore dole, ale budeme mat o starost menej.

treba ale brat do uvahy, ze predtym sme boli v BA detskeych obchodoch a mozno som rozmaznany vyberom...

marianna1203
13. júl 2015

Tak my sme kupili z trhu v polsku a podla ohlasov znamych sa urcite oplati.aj mne sa oplatilo.som spokojna. A dufam ze malej princezne bude ako na mieru 🙂

adka_pajerska
14. júl 2015

Ahoj ja som kupila v Babyboo 3-kombinaciu za 250eur a bola som maximalne spokojna v tomto obchodiku sme kupili vsetko co sme potrebovali a boli sme aj na trhoch a tam nic moc.

renatka80
16. júl 2015

Moja kamaratka praveze vobec nebola spokojna. Ceny su trocha lepsie ale ked priratas dopravu pri kupe kocika a zas dopravu pri reklamacii, co sa jej stalo hned po polroku po kupe kocika, tak si trochu ponadavala. Pokazili sa jej kolesa zadne, zevraj nejake lozisko, tak jej to neopravili a musela si zhanat opravu na Slovensku, ktora bola samozrejme platena!! Takze v konecnom dosledku prerobila ako usetrila. Dufam, ze som aspon trochu pomohla...