Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poradíte šporťák na zimu s poriadným nánožníkom?

ewa83
12. sep 2011

ahojte viem, že podobná téma tu už bola, ale prosím o radu, hladam sportový kočík na zimu pre veľké dieta, s velkými kolieskami, najlepšie štvorkolku a hlavne s nánožníkom!!!!!!, ktorý aj dost ochrani pred vetrom, nie iba do pol noziciek ako väčšina. Dakujem za všetky pozitívne i negativne názory a najmä osobné skusenosti.

ewa83
autor
12. sep 2011

oprava šporťák🙂)) je už vela hodín, tak sa mi motaju pismenka

ziarcanka
12. sep 2011

Ak dáš do kočíka zimný fusak Emitex, nánožník už nepotrebuješ. S ním sme prežili v teplučku 2 zimy a dvojročné dieťa v ňom bolo zakryté až po krk 🙂 Samozrejme, keď spalo 🙂 Kočík máme x-lander XA a aj najväčšie záveje boli v pohode, má aj nánožník, ale ten sme používali, keď ešte nebola veľká zima.

sasrnka
13. sep 2011

@ewa83 , nanoznik si ako podmienku nedavaj. Lahko sa da dokupit univerzalny a keby si chcela nieco originalne, na ceskom MMB su mamicky, co doma siju a podla fotiek krasne. Ja som si teraz objednavala, tak skusenost mozem napisat az neskor. Ak ich nebudes vediet najst, pisni mi IP a poslem ti linky...
Inak, velke kolesa vhodne na zimu a teraz maju zvacsa trojkolky. Mala som Bumbleride Indie a mozem povedat, ze super kocik, dobre sa s nim manevrovalo( aj cez zimu v snehu) a pre dieta priestranny.

ewa83
autor
13. sep 2011

ja mam fusak lodger bunker, nejde mi ani tak o zimu ale o vietor, pred ním lodger neuchráni, a my sme dost chorlavy, takze naozaj ho chcem ochranit🙂

nina88
15. sep 2011

Skus Jane Nomad....

nina88
15. sep 2011
mimca20
9. máj 2012

@sasrnka ahoj. takze Bumbleride bol fajnovy?? Premyslam nad jeho kupou, tak dufam ze neolutujem.

majcag
9. máj 2012

Mám kočík chicco polar a som 100% spokojná ako v zime tak i v lete je super🙂 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli