Je potrebné v zime používať na kočík nánožník?

20. okt 2023

Ahojte, môžete mi prosím po lopate vysvetliť ci je potrebné v zime používať na kočík nánožník?
Doteraz som kocik hľadala len podľa toho či je súčasťou výbavy,nie kazdy ho vsak ma.
Malá bude jarné dieťa, a teda v zime už bude v športovom...fusak sa pouziva kvôli teplu a na to nánožník proti snehu/vetru?

zojanka
20. okt 2023

Ak je dobrý fusak tak nánožník netreba. Ja som ho nikdy nepoužila.

werony_n
20. okt 2023

Ja som používala nánožník v zime, aby keď sneží, tak nenamokol fusak, preistotu.

autor
20. okt 2023

@werony_n tiež som si myslela ze je nevyhnutné mat, aby som nemusela sušiť celý fusak.. a zmestim ho pod nánožník v pohode?

zuzanaete
20. okt 2023

Ja som nanoznik pouzivala aj na jesen, ked velmi fukalo. Ked bol fusak, tak uz nie. Ak snezilo, tak som davala ochranu na cely kociar ako pri prsani.

lenuska9999
20. okt 2023

Nánožník som nepoužívala ani pri jednom kočíku. Mám zimný fusak nepremokavy a mám aj tenší fusak na prechodné obdobie. Ak pršalo, dala som na kočík pláštenku proti dažďu

thereisabear
20. okt 2023

Tiež som používala iba prechodný a zimný fusak. Mala som aj nánožník, ale na fusak mi ho ani nenapadlo dať.

lelelienka
20. okt 2023

Ja uz teraz davam nanoznik (na vanicku) ked fuka, ma este taky fajn predlzeny kryt takze vobec nenafuka do kocika. Maly ma len par tyzdnov, tak nech ho neprefuka. A v zime to urcite budem vyuzivat.

dzejsik
20. okt 2023

ja som nanoznik nepouzivala, fusak hrial super a zvonka bol odolny proti vetru a dazdu

galganka
20. okt 2023

Mala som 9 kočíkov, ale koľkokrát som použila nánožník, to spočítam na jednej ruke.

x_mery_x
20. okt 2023

Nemali sme nanoznik, bol vo fusaku a ak moc bolo chladno fukalo tak som dala este deku 🙂 aj teraz to tak budeme mat

simona20201309
20. okt 2023

Áno nánožník bráni vetru, snehu,... určite niečo pomôže a udržiava teplo.

enoula
20. okt 2023

Mali sme a nepouzivali. Vlastne raz a to som mala len nervy, lebo to moc dobre nedrzalo. Mali sme prechodny aj zimny fusak, od cias hlbokej vaničky, ktore boli vode a vetru odolne, takze vobec nechybal. Alebo su aj rozne nepadave deky a neviem ake prikryvky.. takze vobec to nie je nutne mat

salonka77
21. okt 2023

Športový kočík bez nánožnika si ja neviem predstaviť. Aj teraz sme objednali nový kočík a bez toho by som kočík nekúpila, ani keby bol neviem aký tip top. Mne ten nánožník tam proste chýba. Aj keď je dieťa vo fusaku, ale ochráni ho ešte viac pred zimou a vetrom a udrží teplo. Ja som za nánožník určite.

salonka77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gleep1
21. okt 2023

Nikdy som nanoznik nepouzila

henka123123
21. okt 2023

Nanoznik som pouzivala len v hlbokej caasti

autor
21. okt 2023

@salonka77 tiež som pozerala kociky podľa toho a teraz vidím ze ho pouziva len asi 50% žien 😁 ale kúpim ho, radsej ho mat doma a nevyuzit ako nemat a potom davat šiť na mieru 😊

werony_n
21. okt 2023

Mne sa zmestil a to som mala fakt veľmi hrubý