Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poradíte športový kočík, ktory sa dá otočiť v smere aj proti smeru jazdy?

klaudi28
29. dec 2015

Nie polske zn.prosim. dakujem

lulu2014
29. dec 2015

Ahoj. My máme PP Pliko P3----ten vozím v aute....keď treba /obchody,dovolenka.../. Ten je malý ale tiež nie je problém oproti napr. Chicco kočíkom - tie sú úplne malé. Ale na bežné prechádzky ale aj obchody / má veľký košík / tiež používam a som veľmi spokojná s PP GT3. Je veľký priestranný, košík je tiež veľký. Ľahko sa s ním chodí - nastaviteľná tvrdosť do terénu/3 stupne/. Ale nevýhoda - že je veľký v zloženom stave a zaberie takmer celý kombičkový kufor.
Ale určite by som nemenila. Skôr ľutujem že sme ho nemali od narodenia. 🙂
Takže držím palce pri výbere a nech ste spokojní. 😉

seahorse27
29. dec 2015

My mame tiez PP GT3, ale ten nesplna podmienku - otocenie proti smeru jazdy. Inac je velky, priestranny, aj ked nasmu malému, ktory ma 14 mesiacov uz nestacia popruhy, ked je v zimnej bunde. Ale je v nanozniku, tak mi nevyskoci 🙂 Na druhej strane je zasa dost tazky - 15 kg kocik + cca 13 kg dieta, mam co robit do kopceka. Inak, ja mam skusenost, ze tie otocne nie su velmi priestranne. Tiez som taky hladala a nenasla som, nakoniec som kupila PP GT3. Ani jedno z mojich dvoch deti nepotrebovalo na mna kukat pri vozeni v kociku a to sa v sportaku vozili uz od 6. mesiaca.

lucia20
29. dec 2015

Ja mam pp gt3 uz pri druhej dcerke a spokojnost. Mala som starsiu aj novu verziu a obe su paradne. Akurat ze sa to neda otacat.

mirkaaa80
29. dec 2015

Jednoznacne concord wanderer, u mna top. A to som mala uz 6 kocikov. Splna vsetko: otocny v oboch smeroch, priestranny, polohovanie az do lahu, dodava sa so slnecnou clonou a plastenkou, aj kosik je dost velky.

skoupilka1
30. dec 2015

Tiez concord wanderer. Uplne paradny, odlahcena konstrukcia, odpruzene kolesa, priestranny pre dietatko a hlavne pohodlny pre dietatko, na ovladanie lahucky aj jednou rukou. U mna tiez TOP 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli