Ktorý športový kočík v protismere a aj v smere jazdy je najlacnejší?

piskota1991
27. júl 2017

Ahojte baby, hľadám čo najlacnejší športiak v smere aj protismere jazdy, ktorý sa dá dať do ľahu. Máte nejaký tip? Ďakujem

vodavodickova
27. júl 2017

Teutonia,ale tie velmi lacne nie su...ale zato kvalitne,ja v nom vozim uz druhe bejby a uplne bez problemov.

piskota1991
autor
27. júl 2017

@vodavodickova nechcem do toho vela investovať, predtým mi nevydržalo dieťa ani v hlbokom, a jeden sportiak mam, ale ten sa nedá dať do smeru jazdy

prvosienka7
27. júl 2017

A aký máš rozpočet? Podľa neho by sa nám vedelo lepšie pohľadať ako takto. Pre každého je veľa peňazí inak. Je to potom ťažko a zbytočne ti budemje posielať také, ktoré povieš, že sú drahé😉

piskota1991
autor
27. júl 2017

@prvosienka7 nasla som za 179 tuším, nepamatám si značku, graco evo možno?.. Je ešte niečo lacnejšie?

janickacrazy
27. júl 2017

@piskota1991 Lacnejší asi nebude, lebo vačšina lacných športiakov sa nedá dať do protismeru jazdy. Neviem síce, aké máš veľké dieťa, ale vačšina detí od určitého veku chce byť aj tak v smere jazdy, okolo toho 8-9mesiaca vačšinou, samozrejme nájdu sa aj výnimky. Ja osobne som to veľmi nevyužila. Alebo kukni za bazoš, tam určite niečo nájdeš za dobrú cenu, ked nechceš veľa investovať.

piskota1991
autor
27. júl 2017

@janickacrazy rocne, ale je chorá, práve preto chcem mať nanu výhlad, inak mám britax b motion, ale ten m je naprd :(

janasladekova
27. júl 2017

Dobry den , ak by ste mala zaujem ja predavam tu na konikovy kocik baby jogger vue je to sice golfac ale je super ze ho viete otocit aj v smere jazdy aj proti a vyborny na skladanie 😉Kontak: 0903525058

elviku11
27. júl 2017

@piskota1991 ja mam bebetto nico...sportovy, da sa dat do lahu, aj do protismeru aj smeru jazdy. Novy som kupila za 200 ked to bola novinka, mozno uz isli dole, skusk pozriet. Ja som s nim spokojna

janickacrazy
27. júl 2017

@piskota1991 aha, tak to je iné, to chápem, ja mám doma cam dinamico, ten sa dá dať aj do protismeru a je aj dosť veľký, mne v nom malý občas spáva, má 20 mesiacov a má tam fakt dosť miesta, možno keby si kukla niekde na bazoši, tak určite nájdeš za dobrú cenu

svettii
27. júl 2017

Musíš sa rozhodnúť či chceš taký, ktorý aj niečo vydrží alebo nejaký za pár korún. Nevravím, že všetky drahé kočíky musia byť kvalitné, stane, že to tak nie je ale že by to bolo naopak, teda, že kvalitný kočík je lacný tak to sa stáva ešte zriedkavejšie..

ericka_l
27. júl 2017

My sme mali tiež bebetto ako elviku11, všetko vydržal, tiež sme s ním čo to pochodili ale musím priznať, že sme mu dali dosť zabrať takže sme ho už vyhodili ale teraz pre druhé bábätko máme v pláne kúpiť taký istý len trochu v inej farebnej kombinácii

piskota1991
autor
27. júl 2017

baby tak rozhodla som sa, že cena by mala byť do 200e, viete mi poradiť taký čo sa nerozpadne? Dakujem velmi pekne 🙂

ivkakaska
2. máj 2018

@janasladekova dobry den, prave uvazujem o kupe golfacika baby jogger, mozes vas poprosit o info ako ste boli spokojna. S nim? Dakujem