Poradíte trojkombináciu kočíka?

misskate1
27. dec 2014

Zienky, prosim nejake odporucania na kocik trojkombinaciu, lahky,novy idealne max 400eur

nina2014
27. dec 2014

ahoj.ja mám bebeto Nico plus a som maximálne spokojná,užívame ho od leta a žiadny problém.cena cca 420,trojkombinácia.

kacena4
27. dec 2014

musis byt konkretnejsia.... kde ho chces vyuzivat /hoci mas v pase ba stare mesto/ mesto ci vidiek - asfalt ci v zime neodhrnute cesty, ci ma byt 3kolesovy, 4kolesovy, ci ti skor vyhovuju vacsie kolieska ci ti nevadia mensie, nafukovacie, si aj dvojradove, ci chces golfac s vanickou, alebo klasicku 3kombinaciu, ci chces sportovy s taskou , ci radsej vanickovy, ci zhanas nieco s vacsim nakupnym kosikom lebo budes viac chodit pesi, mate vytah (maly???) alebo pozor na roztec kolies a vchodovych dvery aby si sa dostala domov a nemusela pokazde otvarat cele dvojkridlove dvere, alebo nieco spratne do auta, ci planujes nieco na viac rokov, alebo len na 1 sezonu a potom chces kupit klasicky maly lahky golfac..... vela otazok co??? ale takychto tem tu uz bolo vela. skus nastudovat trosku a uvidis ze najdes typy na kociky ake hladas len treba pozerat. a hlavne si ujasnit co hladas. nik ti neporadi, kym si ty neujasnis co potrebujes a co vlastne vyhovuje tvojim poziadavkam.

siska53
27. dec 2014

Presne,si malo konkretna.
Moje kriteria,ocakavania a poziadavky naplnil kocik inglesina magnum a iny by som si nevybrala,ani kebyze sa mam rozhodnut opat. Jedine tena,maximalne na ten styl. Kazdy ma toriz ine poziadavky.
Ja som mala cely cerveny,odkocikovany najskor syncek,potom dcerka.
Fakt mi vyhovoval po kazdej stranke.

http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/kombin...

Skus si aj tu vyguglit skusenosti mamiciek s kocikmi,ake prpblemy a skusenosti mali a to by ti malo ulahcit rozhodnutie. Pkus ak ke moznost,pokocikovat si deti kamosiek,popytat sa ich. A najma to pokocikovanie v beznom terene (nie predajna),lebo to je dost dolezite. Aby sa tebe dobre kocikovalo.

Ja som sa s nim zmestila aj do maleho vytahu a kocikoval aj moj 2r.syn i 180cm vysoky partner. A kosik so..maxi vyuzila na velke nakupy a bez skladovania osobitne sportovej a osobitne hlbokej casti.
A kocik sme nesetrili,tie rozbite chodniky v BA zvladol perfektne,pekne perovoval.

sabca00
27. dec 2014

Ahojte, my máme Maked, maximálna spokojnosť, cena za trojkombináciu maximálne do 380€. Už je tu téma: https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/poznate-kocik-maked-wiki/
My máme sivý ľanový: http://www.makedkociky.sk/material-lan?product_...

nicolle21
28. dec 2014

velmi vela kocikov spada do kategorie ktoru si opisala
za seba poviem (ale kazda mamicka ma subjektivny nazor), ze teutonie su naj kociky.. pevne a odolne, trojkombi by som nekupovala, vo vanicke dietatko dlho aj tak nebude a sportak je praktickejsie kupit spratnejsi a lahsi (typu britax b-agile/b-motion napr)
ten rozpocet ktory mas, by som radsej investovala do kvalitnej znacky, aj ked z bazaru (samozrejme osobny odber a osobne pozriet kocik), ako do noveho a polskeho (na ake ti ta suma postaci), kvalita je kvalita

lejlla
28. dec 2014

Presne ako pise @nicolle21 ja mam ten isty nazor....za tu sumu kupis novy polsky,aj ked mozes s nim byt spokojna....trebars tako,bexa....ja by som isla do kvalitnejsich z bazaru britax,teutonia,quinny....ja mam jane slalom pro a maximalna spkojnost 🙂

suzy29
28. dec 2014

Tiež sme to takto riešili, keď chceš kvalitu a rozpočet nepustí je lepšie kúpiť kvalitnejší aj keď od ruky. My sme takto kúpili casualplay S4, a dala som zaň toľko čo by ma vyšla bexa v poľsku a to je ešte v záruke. ...

petuskaa1
28. dec 2014

ahoj ja som rozhodnuta pre casual play s4 🙂

jongopongo
31. dec 2014

@misskate1 ahoj tvojim poziadavkam by vyhovoval aj kočík Monza Vario, neviem ci si o tejto znacke uz pocula, ale minule ma naozaj zaujal hlavne svojou cenou , predavaju ho v obchode ( PREDETI ) a ma naozaj vsetko co kociar potrebuje a za skvelu cenu, tak si pokukaj mozno ti padne do oka ;)

elizita
13. jan 2015

@jongopongo.. ahoj, poznas niekoho kto ma tento kocik? lebo ja okolo neho chodim uz od novembra a kedze je to novinka, nie su skusenosti, tak prezistujem.. nasla som jednu, ktora ho ma... no kupila ho, ked bolo dieta uz sediace a ostatne casti bude pouzivat az asi v lete, ked bude mat druhe babo.. inak je so sportovou castou velmi spokojna

abigel1
27. feb 2015

Casualplay S4 používa moja sestra a veľmi ho vychvaluje. Rozmýšľam tiež nad jeho kúpou, chcela by som tento http://www.baby-land.sk/CASUALPLAY-Sportovy-koc... . Ako sa ovláda? Dá sa ľahko skladať?

ollski
27. feb 2015

GB hardy s vanickou a autos....pevny, kvalitny, pekny, nafuk. koliesa...nie najlahsi, ale ani najtazsi- keby si vyberam novu 3komb tak urcite tento...ma mnoho vychytavok!! Ak lahsi tak by om uvazovala o PP Book...je ale drahsi, labilnejsi, ma mensie kolieska...alebo spominany britax motion...da sa kupit napr nova sportova cast s podvozkom a par mesiacov pouzivana vanicka, aby si sa zmestila do tych cca 400€ 😉