Poraďte, ako predať kočiar

lana11
10. dec 2019

Dievčatá neviete mi poradiť, kde by som mohla predať kočiar Largo? Je skoro celkom nový chcem ho predať bud za 120 alebo aj za menej eur.Nedarí sa mi ho predať ...

dzejsik
10. dec 2019

tu na koníku, bazos, market place na Facebooku...

kiwi3
10. dec 2019

@lana11 ved ho tu mas len tyzden. treba zavesit na vsetky mozne stranky a cakat. mozno tak za mesiac sa niekto ozve, ak je ta cena ok. malokedy sa ti preda nieco hned

magdalenkad
10. dec 2019

@lana11 je to skôr len o čakaní. My sme čakali možno 4 mesiace kým sme predali kočiar. Skrátka až niekto presne bude hľadať takýto, tak ho kúpi, teda pokiaľ sa mu nebude zdať pruvysoká cena...

magdalenkad
10. dec 2019

@lana11 a ešte... najčastejšie sa mi ozývali z bazoša alebo z FB stránok... Ale tým, že som chcela osobný odber, tak som si musela počkať..

lana11
autor
10. dec 2019

@magdalenkad a nevieš mi poradiť tie fb stránky ?

lana11
autor
10. dec 2019

@kiwi3 dlhšie ho tu mam ako týžden...

lana11
autor
10. dec 2019

@dzejsik konik a bazos tam ho mam a nič ...

dzejsik
10. dec 2019

@lana11 no keď si dáš na FB Market place a pridať inzerát, tak ono to ide intuitívne pridať, vyskúšaj 🙂

magdalenkad
10. dec 2019

@lana11 tak ja som bola na Kosickych strankach typu ako kosicke mamičky pomahaju atd..tak si skus pozriet ci aj vase mesto nema nieco take..na predaj...

magdalenkad
10. dec 2019

@lana11 pozetam, ze asi aj si z KE, tak konkretne Ti napisem... kosicke mamicky nova skupina, mamicky pomozme si-predavame.., kosicke mamicky - bazar.. atd...