Poraďte dobrý golfáč

ivulik413
16. okt 2012

Ahojte poraďte mi aký golfac kúpiť aby bol dobre a ľahko zlozitelny nezaberal vela miesta v nasom mini aute. Tiež s nanoznikom, strieskou. Proste nieco aj cenovo fajn. Ďakujem

beruska.zuzanka
16. okt 2012

My sme mali dobrý golfáč, teraz ho mám v bazári, má všetko, čo potrebuješ, je za fajn cenu, má aj pršiplášť, polohovanie nôh aj chrbátika, obe samostatne, volá sa Hauck condor, skladá sa jednoducho, kľudne aj v celosti, nič netreba odmontovať...

lilysk
16. okt 2012

@ivulik413 Bugaboo bee jednoznacne 🙂

yidaky
16. okt 2012

No ja mam inglesinu zippy free /otočná sedačka/ a PP sí. S oboma som spokojná. Sí-čko je menšie a skladnejšie a samozrejme ľahšie. Kamoška má Jané nanuq, ale podľa mna su sicka lepsie. Dlhsia opierka chrbta, lepsia strieska...

karamel
16. okt 2012

ja som mala peg-perego, cam cortinu X3 Tris evolution a jane a so vsetkymi som bola maximalne spokojna🙂

jaruska8
16. okt 2012

MacLaren Quest, zmestí sa aj do mojej Fiatky500. 😉

ivulik413
autor
16. okt 2012

@lilysk tento bugaboo je súper pozerala som len to sa predáva aj s vanickou a vajickom co nepotrebujeme

nefertiti7
16. okt 2012

Esprite

lili007
16. okt 2012

My mame CYBEX CALLISTO a sme velmi spokojni. Najdes ho v predajni Brendon v Bratislave.
Je to golfac s plnou ruckou, ktory sa vsak da zlozit do ,,dazdnika,,. Polohovanie chrbatika je az do uplneho lahu. Daju sa polohovat aj nozicky. Strieska je jedna z najvacsich, pokryje skoro aj nozicky. Nas velkac (2,5 roka, 15 kg) sa v nom este stale obcas vozi.
Kamoska ma zase QUINNY ZAP a zavidim jej jeho skladnost. Da sa zlozit do takeho akoby maleho batozteka, takze kludne aj ako prirucna batozina do lietadla. ZAP XTRA sa da polohovat aj do lahu, obycajny ZAP nie.

ustrachana
16. okt 2012

@ivulik413 bugaboo bee je golfovy kocik, bgb cameleon je s vanickou

lilysk
16. okt 2012

@ivulik413 nie nie to je golfac mam aj bee aj chameleon -ten je s vanickou .

ivulik413
autor
16. okt 2012

A aké stránky mi poradite na kúpu bo do BA nemám možnosť ist kúpiť ten bee alebocyber calipso