Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte golfový kočík na dovolenku

bacuska6666
7. mar 2014

Ahojte.zhanam kocik na dovolenku.lahko spratny do kufra.doma mam buggy ale to tahat zo sebou nechcem...
-Chcem aby zaberal co najmenej miesta
-bol lacny
-aby si mala v nom aj pospala (ma 2roky)
-poloha noh by nezaskodila
Na nete je toho kopec len sa mi nechce vsetko citat a aj tak vsetci predajcovia vysvecuju kazdy kocik do nebies..preto prosim o kazdu radu od vas...pripadne ak mate nejaky na predaj ponuknite..
Diky moc

tatianka79
7. mar 2014

Ahoj,ja mam jane nanuq,splna vsetko okrem ceny. A potom kamoska ma nejaku novinku od Cam a ten splna vsetko,je spratny,lahky,poloha do lahu aj s nohami a je lacny,novy stal 70 eur.ak kamoska bude zajtra doma,a ak budes mat zaujem,zistim presny nazov,je nadmieru spokojna.

katrinka8
7. mar 2014

My sme kupili kvoli dovolenke chicco liteway 🙂 Uplna spokojnost, kupila som ho ako novy od 1 maminky za 70€, mali sme ho 2 roky. Prezil Prahu, Chorvatsko a aj bezne pouzivanie a nakladanie-vykladanie z auta dennodenne. Teraz ho ideme pozicat bratovi pre synceka kvoli dovolenke a o rok ho opat vytiahneme pre synceka 🙂

standu
7. mar 2014

Peg perego si. dlha strecha, polohovanie chrbta do lahu, noh tiez, 7kil, spratny. nas je v pivnici po 2 apol roku pouzivania plne funkcny, len chcem dokupit zadne kolesa a kosik mame presity nevydrzal tazke nakupy.

kiakocikovsvet
8. mar 2014

@bacuska6666 najľahší kočík je babyzen yoyo, kocikovsvet.sk/detsky-kocik-babyzen-yoyo/2117-babyzen-yoyo.html

m_ij_ka
8. mar 2014

zopa, polohovanie až do ľahu, je lahký, skladný a aj cenovo dostupný

duracelko
8. mar 2014

Quinny zapp x-tra polohovat. - lahký, skladný priestranný super kočík na dovolenku

kiakocikovsvet
9. mar 2014

@bacuska6666 všetko záleží na sume, ktorú chcete investovať

bacuska6666
autor
9. mar 2014

@kiakocikovsvet co najmenej..pretoze ten kocik chcem len na tu dovcu..doma budem vyuzivat uz moj gesslein ktory nechcem znicit od piesku a strku lebo bol drahy jak fras..
A moj sa k tomu sklada naplocho takze zaberie dost miesta..

kiakocikovsvet
9. mar 2014

@bacuska6666 skuste si pozrieť LIRU, lebo ak si kúpite jednoduché golfky tak sa Vám dieťa nevyspínka

bacuska6666
autor
9. mar 2014

kocik za 130 eur na týžden je trochu dost penazi
@kiakocikovsvet

jasminet
9. mar 2014

@bacuska6666 ak to mas mat naozaj iba na tyzden, tak je lepsie si od nejakej kamosky pozicat, nie? inak, my mame zopu viper 4, je fajn, polohovanie chrbta, na dovolenku a taky kratky presun akurat. ale horsie sa soferuje, jednou rukou nemam sancu. takze ho len tak obcasne pouzivame.

petrina82
9. mar 2014

My sme vylucne na dovolenku kupovali 4baby a ma mnozstvo funkcii, mala sa v nom krasne vyspala, zaroven bol lahky a skladny. Ma aj vyskovo nastavitelne rukovate, otocne velke kolieska, je polohovatelny, priestranny, skladacia strieska so zastieratelnym okienkom, vrecko na flasu, odnimatelne madlo atd. My sme boli s nim max. spokojni. Mali sme ho len 2x na dovolenke. v pripade zaujmu predam. Mame zeleno sivy.

kiakocikovsvet
9. mar 2014

@bacuska6666 TAK skúste si požičiať ak potrebujete iba na týždeň