Poraďte kočík pre 3 mesačné bábo aj na cestovanie

tinka_14
2. mar 2013

Maminky poradite prosim kocik, kt. nezabera v aute moc miesta a je vhodny pre 3-mesacne babo? Dakujem.

anjelicek26
2. mar 2013

@tinka_14 - bohuzial pre 3 mesacne babo potrebujes vanickovy kocik... na akykolvek sportak je priskoro. A tie takmer vsetky zaberu v kufri miesto... skus si pozicat jane ci concord s certifikovanou vanickou a tu mozes potom pripnut na sedadlo, dieta ti bude pocas jazdy spinkat v nej a v kufri budes mat len podvozok... ine sa poradit neda.

tinka_14
autor
2. mar 2013

@anjelicek26 mame conrod s pripinatelnou vanickou, takze s tym by nebol problem, len ked dame podvozok do kufra tak je plny - chystame sa v aprili do Nemecka a netusim kam sa zbalime, preto hladam nejake ine riesenie

anjelicek26
2. mar 2013

@tinka_14 - fuha to musite mat fakt malinke auto 😖 Plienky, mlieko, jedlo, to predsa pre tak male babo nebalis, vam dospelym spolu staci jedna cestovna taska (das pod sedadlo nad ktorym bude vanicka s malou), malej staci tiez mala taska, ved tie veci su drobunke, zimne overaly ci fusak uz v aprili aj tak nepovlecies... To do toho kufru fakt das. Na kolko idete? My chodime opacny smer, z nemecka na slovensko aj na 3-4 tyzdne a aj s kocikom velkym sme chodili, problem to nebol, ved si skus skusobne spisat, co musis zbalit, uvidis, ze to tam date 😉

tinka_14
autor
2. mar 2013

@anjelicek26 praveze mame combi, ale vidim kolko miesta mi zabera podvozok ked chodime len tu - vacsinou ked cestujeme tak mam jeden kufor ja + 1 manzel, malinka vela veci nebude mat - jedine plienky a oblecko, dufam ze budem este kojit tak problem s mliekom vyrieseny...

kyri1977
2. mar 2013

mozno daky golfac, do ktoreho namiesto vanicky svihnes taky spevneny fusak (ako ma napr gesslein - tu fusakotasku).

anjelicek26
2. mar 2013

@tinka_14 - plienky kupite tam, to tiez nevlecte zo sebou... urcite zmestite, nekupovala by som kvoli tomu iny kocik, fakt zbytocna investicia...

sense
2. mar 2013

britax smart...a namiesto klasickej vanicky sleeper, plni funkciu vanicky a je to vlastne autosedacka na lezanie, konstrukciu spraces aj za zadne sedadlo na stojaka pokial odopnes kolieska....plienky a ostatne veci kup na mieste, omnoho drahsie ako na Slovensku pri dnesnych cena vas to nevyjde, podla toho kam presne idete budu tie ceny aj rovnake na urcite veci....a apropo keby aj nekojis mlieko v Nemecku napr. Nutrilon stoji 10e 800g ....aj Beba stoji tolko isto, takze na cestu co sa kozmetiky, plienok tyka by som vzala len to najnevyhnutnejsie , ziadne zasoby....

dendy1
2. mar 2013

Požičajte si strešný box na auto, určite lacnejšie riešenie ako nový kočík. Tam dáš kopec vecí, susedia tam dajú peg perego pre dvojičky, lyže a do kufra ostatné veci. Majú aj 6r. syna a pomestia sa všetci, akurát dnes balili na jarné prázdniny na lyžovačku. Skús si požičať taký box.