Poraďte kvalitný golfový kočiar

cherry1981
14. mar 2013

Maminy poradte mi kvalitny golfovy kočiar. Je dolezite aby siel do lahu, aby mal striesku dostatocnu na prekrytie dietatka voci slniecku v lete, aby bol lahky, dobre skladny. Na cene nezalezi. Keby sa dala sedacia cast dietatka aj otocit bolo by super

soldi
14. mar 2013

@cherry1981 ak na cene nezalezi, skus pozriet baby jogger city mini gt. to su jedny z najlepsich kocikov.
do protismeru otocny je myslim quinny, ale to bude skor sportak nez golfky.

zuzka38
14. mar 2013

@cherry1981 maclaren xlr

maryah
14. mar 2013

@cherry1981 ja mám Chicco Multiway, nedá sa síce otočiť do protismeru, ale je perfektný...

sonicka27
14. mar 2013

@cherry1981 maclaren xlr, ten sice nespĺňa poslednú podmienku. Alebo športový kočík Urbo spĺňa všetko a má len 9 kg. Len nie je golfový🙂

janinna11
14. mar 2013

Ja som sa snazila a aj snazim golfkam vyhybat, jednoducho sa mi nepacia, ale zase su supe skladne, aspon niektore. Ak netrvas na golfkach, ja som mam quinny senzz- je suped skladny a iee do lahu a ma pevny chrbatik, mam aj bgb bee ale este som ho nevyskusala, inak peg perego su vraj dobre golfky, skuus pozriet.

cherry1981
autor
14. mar 2013

@sonicka27 Myslis mama&papas? Teraz som ho pozerala ale pise sa ze je len do 15 kg vahy dietatka a to je malo nie? Nasa ma teraz 11 mesiacov a 11 kg 😅 😅 Ak je to ten isty kocik 🙂

fukasova
14. mar 2013

@cherry1981 ahoj skus pozrieť na stranke www.brendon.sk určite tam niečo najdes,su tam aj kociky ktore su napodobeniny značky peg perego 🙂 za super ceny

cherry1981
autor
14. mar 2013

@sonicka27 Inak je super ten kocik 🙂 Uz akurat zvazujem pozrela som si video a ta strieska a ten lah ma asi ukecali 🙂

ustrachana
14. mar 2013

urbo je skor len mestsky kocik, je dost tvrdy 😉 ak golfac ja by som odporucila maclaren xt 😉

aknel1985
14. mar 2013

my mame peg perego je super, lahky, lahko skladatelny, strieska sa da uplne sklopit , dobre proti vetru slnku..sedacia cast sa da dat uplne do lahu, pohodlne sedenie, pasy su tam oki dietatko ma viacej pohybu , nie je tak stiesnene

sonicka27
15. mar 2013

@cherry1981 Áno myslela som M&P urbo. Je super a nie je tvrdý, je odpruzeny podobne ako Brio go. Sice je pravda, že je to skôr mestský kočík. Vecsina kociov má nosnost 15 kg. Aj ten maclaren XLR, alebo XT. Sú super. Treba ich vsetky vsak vidieť a odskúšať. Inak super je aj Brio go a orbit baby. Držím palce pri výbere🙂

elienka
15. mar 2013

@cherry1981 s tou nosnosťou sa nestresuj, aj ja som sa bála,keď som si kupovala "golfky" a tiež mala malá v roku 12 kg a teraz má skoro 2 roky a má 13,5 kg

cherry1981
autor
15. mar 2013

@sonicka27 Brio go mame , ale mne sa nepaci ako je rieseny lah pre dietatko, nejde vobec do lahu ale do takeho pololahu a malej sa tam aj dost smyka mne sportak nevyhovuje nasa ma 11 mesiacov a este stale spi v hlbokej korbe v Briu 😀 Takze ten chcem predat a kupit taky, co ide hlavne do lahu kedze mne mala spi iba v kociku. Dakujem 🙂

cherry1981
autor
15. mar 2013

@sonicka27 A Ty mas aky kociar ak mozem vediet? 🙂 S ktorym si spokojna, dakujem

kkristin
15. mar 2013

Bugaboo bee spĺňa všetko a je ozaj skvelý osobne pre mna naj

carmella
15. mar 2013

aj ja som za maclaren ,, 🙂 je lahucky, super manipulacia .