Poraďte mi, prosím, dobrý kočík - 3-kombináciu do 500e

yella8888
22. júl 2021

Ahojte kocky, snazim sa vybrat co najlepsi kocik pricom sa samozrejme pozeram na pomer cena a vykon. Idealne by bola 3 kombinacia, ja som vysoka a manzel tiez takze aby sa nam dobre kocikovalo a nie len v rovnom ale aj horskejsom terene do kopca. Dolezita je kvalita kolies a aby nehrozil defekt cize skor gelove a nie nafukovacie. Cenovo max 500e Dakujem krasne

dusankomoj
22. júl 2021

Ja som mala Adamex a nedám dopustiť😉 syn bol zimné bábo a vošiel sa perfektne. Na leto sa zase dali časti odobrať a zostala iba sieťka. Ale mal nafukovacie kolesá🤔

yella8888
autor
22. júl 2021

@dusankomoj a nebol defekt? 🙂

dusankomoj
22. júl 2021

@yella8888 bol,ale ja som prešla cez stavenisko😒 a nová duša stála 5€. A na druhej strane, kočíkovala som v meste po zamrznutej,rozšlapanej brečke a tam boli kolesá super.

s_a
22. júl 2021

V lacnej kombinácii nebude kvalitné vajíčko. To radšej kúpi samostatne

majulino
22. júl 2021

Mam 3 deti a za mna trojkombinacia uz nikdy. Sportova časť o nicom a vajíčko absolutne nebezpečné na prevoz dietata. Za 500€ mozes osobitne všetko kúpiť

katkasmacka
22. júl 2021

Ahoj, skus pozriet britax go next,za mna vyborny. Ja som mala 2kombinaciu. Zadne kolesa su sice nafukovacie,aj som raz chytila defekt, ale bracho mi to opravil. Nic hrozne. Mam na bazare po 2detoch,ak chces pozri. Za 400e predavam aj s vajickom a fusakmi a neviem cim vsetkym,stale krasny,v super stave. Je to naozaj super kocik,ja by som uz iny nechcela.

bbebe
22. júl 2021

ja tiez radim nekupovat trojkombinaciu ale kupit vsetko samostatne. nekvalitne nebezpecne vajicko do auta a sportova cast uplne na prd. ja som mala raky co sa nedal zlozit do auta ale musela som vycvalnut sportovu cast, zlozit konstruciu a sportovu cast dat na to. cele zle. lutujem ze som kupila trojkombinaciu, este shitnu polsku ( kinderkraft ) teraz mame nastastie uz autosedacku ( tam som uz nesetrila absolutne ( nuna prym ) a sportovy kocik som tiez kupila novy

simona92101
22. júl 2021

@yella8888 ja som mala znacku Roan esso,za mna bombasticky kocik,presiel akykolvek teren!kolesa nafukovacie,nikdy som nemala defekt,super natriasal,sportova cast s kralovskou loznou plochou,dcerka v nom spala temer do 2 rokov a to bola dlha ako tyzden pred vyplatou.vajicko som riesila osobitne.

jaga18
22. júl 2021

Tak za mňa 3 kombinácia - kvalita - 500€ vôbec nejde dokopy. Jedine bazarovy. V tej cene by sa už dala kúpiť 2 kombinácia stokke trailz all terrain, za mňa absolútne top 👍 a vajíčko zvlášť, radšej kvalitnejšie ako také, čo je absolútne nepoužiteľné.

dudokejty
22. júl 2021

@yella8888 dobry den prajem, my sme mali novu trojkombinaciu bexa line presne nas vysla 499 eur, aj vajicko bolo uplne v poriadku bezpecne, splnalo vsetko co malo mat na vozenie v aute, vyvozili sme v nom dve deti, vsetko bolo super, az na nafukovacie kolesa. Par krat defekt, inak po snehu sa dobre kocikovali, kedze boli velke.