Poraďte 3-kombináciu

jarmila3406
18. jún 2023

Dobrý deň, prosím Vás poraďte mi značku kočíka najlepšie ak by bola 3 kombinácia a poprosím napíšte, aké máte skúsenosti s kočíkom, jeho manipuláciou, uskladnením a či zvládol terén aj v zime, hlavne kolieska, keďže čakáme bábätko v novembri.
Ďakujem 😊

bluemoon24
18. jún 2023

@jarmila3406 napis aspon cenove rozpeti, takto to muze byt jakykoliv kocarek. Tu 3-kombinaci si dobre rozmysli, vetsina vajicek z 3-kombinace jsou shity.

simona92101
18. jún 2023

@jarmila3406 ja mam Moon relaxx edition,nafuk.kolesa,dobry do terenu.sportova cast sa da zlozit s podvozkom,strieska sa da vyskovo nastavit ak dieta podrastie.dobra manipulacia,fajn cena (v akcii bol okolo 500e).vajicko som dokupovala zvlast

natali_hamzova
18. jún 2023

@jarmila3406 my máme Camarelo Baleo a boli sme maximálne Spokojní aj v zime prešiel dosť veľký sneh. Teraz čakáme bábätko na konci novembra čiže bude využívaný hlavne v zime

jarmila3406
autor
18. jún 2023

@bluemoon24 Ak sa oplatí a bude kvalitný kočík tak od 300 - 500€

nikky1905
18. jún 2023

@jarmila3406 mam camarelo previo 3 kombinácia po jednom dieťati na predaj ak by bol záujem, napíšte správu

ajuga
18. jún 2023

@jarmila3406 kup si radsej kvalitne vajicko a kvalitny sportak s moznostou nasadit vanicku. Ja osobne som mala britax b motion sportak. Dokupila som vanicku britax. Ten kocik ma 6 rokov, prezil dve deti, kopy snehu, horucavy, kadejaky terén, viezol naraz dve deti. A ma max skrabance od nakladania do auta.
Vajicka z 3kombi su na dve veci na h...a na nic. Radsej sa obzri po nejakom kvalitnejsom vajci, poradia na stranke "deti v aute"

zdenkak87
18. jún 2023

Suhlasim s @ajuga. Sama mam 3kombinaciu lebo ako prvorodicke sa mi to zdalo vyhodne ale uz by som to nikdy nekupila. Vajicko male, pomerne nekvalitne, skoro ho prerastol. Sportovu cast sme pouzili raz- vela chodime autom a sportak bol tazky a zaberal po zlozeni vela miesta. Teraz cakame druhe, vyuzijem len vanicku, sportak sme kupili prvemu este Petite&mars royal a vajicko mame teraz kupene Cybex aton M.

simona92101
19. jún 2023

@jarmila3406 za 300e necakaj v 3 kombi kvalitu,zvlast pri vajci..

jarmila3406
autor
19. jún 2023

Ďakujem vám za pomoc a odporúčania, toto som ani nevedela, že tie vajíčka sú také nekvalitné.. popozeráme s manželom tie značky kočíkov, ktoré ste mi napísali aj vlastnosti a verím, že vyberieme kvalitný kočik s ktorým budeme mať dobre skúsenosti 🙂

maris5
19. jún 2023

@jarmila3406 ja by som isla do dvojkominacie, hlboky a vajicko s adapterom na kocik a potom neskor kupit sikovny, lahko sa skladajuci sportovy kocik.

44janica44
19. jún 2023

Nekupuj tak lacnú 3 kombináciu.... kúp si kočík dvojkombinaciu za kľudne aj 300 € a k nemu dokúp kvalitné vajíčko. Tie vajíčka z 3 kombinácie za 500 e sú jedna katastrofa a viac nebezpečné ako bezpečné, dieťa z nich vyrastie rýchlo. Kvalitné vajko kúpiš za cca 150 a vydrží ti do 1,5-2 rokov a nebudeš sa báť v tom dieta odviesť

A súhlasím že kvalitné sportak a k nemu vaničku...ja mam síce drahší sko tvoj limit ale vozím v ňom diera 2 roky. Pri trojkombinácii vajko za pol roka vymeniť, sportak ani nepoužije max 2x, a konečnom dôsledku neusetris lebo budeš musieť kúpiť nové vajko a nový sportak - kopa zbytocne výhodných peňazí a kočíkov a vajíčok ktoré ak sa ti podarí predat tak za úplne symbolickú cenu.