Poraďte nánožník na Peg-perego UNO pre väčšie dieťa

gocrazy
1. jún 2009

Ahojte,
neviete mi poradit ako ste riesili nanoznik pre vacsie dieta pri kociku peg perego uno? ten co tam bol original je nam maly, da sa dokupit zvlast nejaky iny?
vdaka

prunee
9. apr 2013

@gocrazy Dobry den, prosim Vas, ako ste potom poriesili ten nanoznik? Planujeme kupit PP Uno. Dakujem

gocrazy
autor
9. apr 2013

dobry den, kupila som nanoznik od Emitexu taky ten klasicky, nie ten deluxe a ten pouzivam doteraz, na une krasne sedi,drzi dobre, ja som spokojna.Erika

prunee
9. apr 2013

@gocrazy tuto stranku som nasla: http://www.emitex.cz/nanozniky/, myslite ten typ "Sport"? A inac ako ste celkovo spokojna s Uno? Dakujem. Slava

gocrazy
autor
9. apr 2013

prepacte, ale ja mam teraz moj pocitac v oprave, mam tu taky zalozny, ktory nema kadejake tie kodeky, ci co takze mi nezobrazuje vsetko, ani ten emitex sa mi cely nezobrazil, ale tu v bazare si najdite pouzivatelku pod nickom bashka ona ma v ponuke presne ten isty, co mam ja emitex univerzalny sportovy....s unom som velmi spokojna, mala som pri prvom synovi 5 kociarov a kazdy som predala, lebo mi vzdy nieco vadilo,posledny som kupila uno vozi sa v nom uz aj dcerka a stale drzi...u mna vyhody:jednou rukou ovladatelny, strieska sa da stiahnut az k madlu, a velky priestranny kosik pod kocikom, ktory toho nenormalne vela unesie...zmestil sa do neho aj syn, ked mal 3 roky a pohodlne sa tam vyspal.....akurat som mala problem zohnat nejaku univerzalnu plastenku, lebo tu original od peg perego som s kocikom nekupovala...nakoniec som tiez z emitexu kupila nesedi uplne tip top, ale da sa s nou prezit normalny dazd....no a treba si zvyknut na to, ked mate dietatko otocene tvarou k sebe a teda mate tie male otacave kolieska pri sebe....tazsie sa s nim manevruje a obcas zakopnete do kolies, ale ked si na to zvyknete, tak vam to nepride nejake komplikovane...a mozem povedat aj za kamaratky, ktore mi obcas kocikovali deti, ze si ten kociar pochvalovali...Erika

prunee
9. apr 2013

@gocrazy dakujem za informacie a Vase skusenosti, pomohli nam, ideme do toho 🙂