Greentom upp - nánožník

hiphop_stawa
23. máj 2015

Ahojte zienky..chystam sa kupiť tento kočik ale zistila som ze k tomu nieje original nanoznik. chcem sa preto spytat tie ktore máte zento kocik, aký nánožník ste kupili, alebo ako ste to riesili..poprípade ake prislušenstvo k tomu pasuje. Original som nasla iba plastenku a vraj maju k tomu fusak, ktorý po odzipsovaní slúži ako podložka..za každú radu dakujem..ak tu už taka diskusia existuje, dakujem za link..nenasla som..iba jednu ze "skusenost s greentom " ale tam nič nieje,teda nič čo potrebujem vedet.dakujem za rychle odpovede ( v pondelok sa chystam do predajne)

hiphop_stawa
autor
24. máj 2015

to fakt nikto kto by poradil ?? ☹ ☹ ☹

astonka
24. máj 2015

@hiphop_stawa no ten kočik asi mam málokto....skus kuknut od pinkie maju take univerzálne-inak ti neviem poradit...ja čo viem o 2 maminach čo maju...jedna ma ten starši model čo sa sedačka neotača a neviem aby riešila nanožnik...a druha kupovala tu otočnu verziu tiež či riešila nejaky nanožnik netušim...

hiphop_stawa
autor
24. máj 2015

@astonka nevadi aj tak dakujem 😉

astonka
24. máj 2015

@hiphop_stawa alebo kukni take tenšie fusaky na jar-jesen ti to bude pekne držat v kočiku nebude sa zošmykávat hm možno lepšie ako samotný nánožnik...

hiphop_stawa
autor
24. máj 2015

@astonka fusak je k tomu original stoji 80 e a po odzipsovani sluzi ako podlozka..ved uvidim v predajni mi povie, vyskusam..