Poraďte trojkombináciu kočíka do 500 eur

galanthus
7. mar 2013

Dievčatá, viete mi prosím poradiť značku kočíku, s ktorým ste spokojné, keď mám pre 3-kombináciu rozpočet 500 eur?

kofina333
8. mar 2013

ahoj, ja predávam Concord Fusion (3 kombináciu), používaný (sedačka a vanička ako nové, len športiak používaný častejšie, ale bez chýb) za 350 €

martina1703
8. mar 2013
katkus26
8. mar 2013

ahoj. aj ja predávam náš kočík. Je to značka TWINX 3-kombinácia. Vaničká super velká, čo bola moja podmienka, aj športová čast patrí k tým väčším. Mám ho odfotený medzi svojimi inzerátmi a ešte k tomu dávam darček vaničku so stojanom gratis. Predávam ho za 250,- ahoj veronika 🙂

natalienka12
8. mar 2013

Ja mám na predaj Jané reverse pro formula strata vo farbe tmavomodrá, ešte som ho nedala do inzercie, v cene hlboká vanička Transporter (ako nová) vajíčko (ako nové) + šporťák spolu všetko 400 eur, len osobný odber.

nativanativa
8. mar 2013

@galanthus http://www.babytrend.sk/vyrobca/nurse/
no my sme ju kupovali cez leto v nitre v Pre deti obchode , neviem ci ale bude este nejaka tato kombinacia, skus sa informovat , mozno by sa ti pacili aj ine kombinacie

miskka
8. mar 2013

suhlasim so vsetkym, co napisala tinka9000. Bexa B4X je super. Lahucky a dobre ovladatelny kocik a presiel aj vsetky snehove zaveje 🙂.

galanthus
autor
11. mar 2013

@martina1703
dakujem velmi pekne, tak tuto znacku vidim po prvy krat a moze byt, aku mas farbu? nie su moc kriklave? dakujem za odpoved 🙂

martina1703
12. mar 2013

@galanthus nie su kriklave prave ze velmi pekne videla som vsetky v obchode,mame cyklamenovu je uzasny,vsetci mi ho chvalili s vanickou maxim.spokojnost,aj konstrukcia super,sportova cast nie az tak na vyzor velmi pekna ale prakticka,Aj vanicka a sportova cast sa daju otocit smerom k nam alebo od nas,no vanicku nie je potrebne otacat,ja som s nim bola spojojna,vlastne este vyuzivame sportovu cast 😉 My sme kupovali priamo v obchode a vysiel nas cez 500eur a teraz som kukala a su lacnejsie.V albume mam sportovu cast,myslim ze aj jedna fotka s vanickou: 🙂

martina1703
12. mar 2013

@galanthus tie farby su skor taketo lebo mne presne sedi ta prva cyklamenova 🙂
http://www.e-baby.sk/product/kombinovany-kocik-...

galanthus
autor
12. mar 2013

@martina1703 dakujem este raz, super, asi mame víťaza 🙂

mirokinder
13. mar 2013

A čo tak niečo úplne iné? Ako napr. toto:

https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/hoft/ste...

kikimoda
13. mar 2013

skús pozrieť môj e-shop kikimoda.sk nájdeš tam kombinované kočíky za fajn ceny 🙂

galanthus
autor
13. mar 2013

@mirokinder tak to by bola na mňa až príliš veľká odvaha 🙂

janulap
5. máj 2013

@katkus26 ahoj,mame presne tento kocik co mas ty.Aj v tomto farebnom prevedeni.Kupovali sme ho minuly rok v septembri,na nete som vtedy nasla iba jednu diskusiu na nejakej cz stranke,inak nic,tak som sa aj bala ci sa neoklamem....No musim povedat,ze s kocikom som velmi spokojna.Priestrana vanicka,babo s fusakom tam voslo v pohode a este stale tam bolo miesto.Perfektna latka,nemusim sa bat,ze mi na slnku vybledne.Kocik sa da aj hojdat,co je uplne super,lebo to ine kociky nemaju.Este ho najblizsiu zimu vyuzijem v sportovej casti a potom ho budem tiez chciet predat....ale bude mi za nim veeeeeelmi luto 😉 Jedine,ze by ma mm potesil a suhlasil s dalsim babom,ale to pochybujem 😀 😀 😀 Skoda,ze som tento kocik nemala aj pri dvoch starsich dcerkach 🙂