Poraďte trojkombináciu kočíka do 500 eur

galanthus
7. mar 2013

Dievčatá, viete mi prosím poradiť značku kočíku, s ktorým ste spokojné, keď mám pre 3-kombináciu rozpočet 500 eur?

loxa
7. mar 2013

nový ci z bazaru..??

sashha
7. mar 2013

neviem, či pomôžem - my sme mali šťastie na 3-kombináciu aj s doplnkami do 350€ v Košiciach.... v KE sme objednávali, ale dovoz bol priamo od dodávateľa z Poľska - s možnosťou nakombinovania si farieb, vzorov, atď.... dá sa dohodnúť na stránke detskekociky.eu ....s veľmi milou pani Petrášovou 🙂

galanthus
autor
7. mar 2013

najlepšie nový, som z toho hľadania už mierne mimo, toľko značiek, farieb... tak naozaj neviem medzi ktoré značky by boli v tej mojej cenovej relácii a boli by kvalitné

hamca
7. mar 2013

My mame nieco podobne ako je toto:
http://www.best4baby.sk/kocik-chicco-trio-enjoy...
nebudem klamat,, ten kociar ma aj chyby, ale ak nie si detailistka, tak staci. My sme hladali hlavne nieco velmi lahke, kedze nemame vytah, tak aby som to vladala zdvihnut aj s babatkom.
ale na tej stranke najdes aj ine 3kombinacie do 500 eur.

galanthus
autor
7. mar 2013

ďakujem za tip 🙂

drobcek26l
7. mar 2013

My sme kúpili trojkombináciu v Poľsku. Som s ním nadmieru spokojná, je naozaj kvalitný, pevný a ľahučký a to sme kúpili normálne v Novom Targu na trhoch, v žiadnom značkovom obchode. Cena bola 270 eur a kupovali sme ho pred necelým rokom.Prikladám foto kočíka:

galanthus
autor
7. mar 2013

a dá sa kúpiť niekde cez net? čo je to za značku?

drobcek26l
7. mar 2013

@galanthus Ak tá otázka platí pre mňa tak značka je Baby collection pozerám do záručného listu ale nevidím tu žiadnu mailovú adresu. Inak záruka naň je 3 roky a odporúčam ísť osobne do poľska. Nieje to ďaleko a pre bábätko tam za jeden deň nakúpiš všetko čo budeš potrebovať a za štvrtinové ceny ako tu. My máme odtiaľ asi všetko.

bbencova
7. mar 2013

my máme značku Tako Warrior Jeans. Ak chceš, kuk v bazári, sú tam foto. Aktuálne predávam. Kočík bol kupovaný pred 8 mesiacmi, je stále v záruke. Vaničku sme používali 5 mesiacov, športovú časť doteraz. Inak všetko super, len chceme vymeniť za niečo menšie na leto. Už nám bude stačiť bugina🙂

galanthus
autor
7. mar 2013

@drobcek26l ano ta odpved patrila tebe 🙂 , skusim spracovat manzela. dakujem.

drobcek26l
7. mar 2013
silviadaisy30
7. mar 2013

@galanthus ahoj,ja som kupila 3-kombinaciu znacky esprit za 400 celkom novu v rakusku v obchodnom dome;celkom som bola spokojna aj som lebo sportovu cast este stale pouzivam,moj je v tmavohnedej farby,aj ked mame dievcatko...a ak nadem foto tak ti poslem....

galanthus
autor
7. mar 2013

@silviadaisy30 ak najdes, posli mi to foto, budem rada 🙂

lenicka30
7. mar 2013

Ja mam Bexu 3-kombinaciu za 350€ a som velmi spokojna a drobec tiez 😉

annie6
7. mar 2013

my mame Bexu, zatial spokojnost, a v bazari sme kupovali za 150 dokonca 😉

galanthus
autor
7. mar 2013

vela je tych kocikov polskej vyroby a taktie co som pozerala recenzie nie su moc lichotive voci tymto znackam. vedeli by ste mi poradit aj nejake znacky do tych 550 eur ale nie z polska?

kokorunecka
7. mar 2013

@galanthus Ja budem predávať Mutsy Transporter vrátane Maxi Cosi autosedačky za 320€.

galanthus
autor
7. mar 2013

@kokorunecka ak máš foto, pošli mi ich prosím do pošty, dakujem.

tinka9000
7. mar 2013

Jednoznačne Bexa X4, stojí ccca 300 eur, nový, v záruke, super veľké "terénne" nafukovacie kolesá, ideálne na slovenské chodníky, aj do zimy, veľmi dobre ovládateľný, kolesá sa dajú zaaretovať, ľahučko skladateľný, a rozkladateľný, zmestí sa do výťahu aj auta, polohovateľná vanička, otočný šporťák, dá sa dať úplne do ľahu (sme v ňom od 4. mesiacovň, najhľahší na trhu a super péruje. Len odporúčam.

tinka9000
7. mar 2013

@galanthus nie všetko poľské je zlé, je tam normálne 2 roky záruka, takže sa netreba báť. Aj postieľky na slovensku, okrem ikeáckych sú všetky poľské a sú dobré. Ja keď vidím niektoré "značkové" kočíky, s ktorými sa strašne zle manipuluje, alebo je malá vanička, alebo malé plastové kolieska ktoré sa už už idú rozpadnúť na týchto porozbíjaných chodníkoch, tak obdivujem mamičky, ako s tým dokážu fungovať.

silviadaisy30
7. mar 2013

@galanthus neviem najst teraz foto co som len cisto kociar kupila,tak ti posielam takto odfotene 😉 ale tento kociar je uplne jednoduchy,nic extra,ale lahko ovladatelny,ked potrbujes vanicku nasadis ju,ak vajicko tak tiez iba ak ho menis na sportovy tak je to trosku zlozitejsie,,ale to bolo iba pre mna,muzi zvladnu lavou zadnou--jednoduche 😉 😎

jezurka47
7. mar 2013

my sme objednávali z Čiech, skús pozrieť niektoré ich stránky

camacama
7. mar 2013

@galanthus ahoj, my sme vybrali casualplay za 599,- uplne zo vsetkym....

deny3
7. mar 2013

ja som používala cam mbx6, veľká spokojnosť, veľká polohovateľná vanička, hlavne na veľkosť vaničky som pozerala, pretože mám jesenné dieťa, tak aby sa malý v nej cítil pohodlne, športová časť sa dá nasadiť v oboch smeroch, súčasťou kočíka je kopec doplnkov, ako pláštenka do dažďa, strieška na vajíčko, ten môj mám v albume. Jedinou chybičkou je snáď to, že je ťažší, čo je nepohodlné, ak potrebuješ cestovať mhd. Ale ak mám byť úprimná, ja by som už trojkombináciu nekupovala, radšej zvlášť hlboký a zvlášť športový, trojkombinácia zaberie v v byte dosť miesta, a to minimálne na dva roky.

galanthus
autor
7. mar 2013

zatial vyhrava ten esprit a aj mutsy, co vy na to? no a poskulujem aj po cam-cortina x3 ale to uz je vyssia cena, tak asi tazko. hladam dalej...

kokorunecka
7. mar 2013

@galanthus Pár som ich predsa našla.

nativanativa
7. mar 2013

nurse look pro , alebo nurse dakar , my mame kolekciu 2011 za 441 , vanicka mega velka , vajko v pohode a na sportak sa chystame uz coskoro
myslim ze uz aj kolekcia 2012 je do 500 eur

deny3
7. mar 2013

@galanthus trojkolku radšej nie 😉 a tie kočíky cam do 550€ nájdeš, stále je niekde akcia. Aj nám sa podarilo 🙂 😉

luciannka83
7. mar 2013

v takej cene nájdeš niekoľko poľských kočíkov. pozri napr. stránku www.kocikyluna.sk
My sme brali s odtiaľ a sme spokojný.

galanthus
autor
8. mar 2013

@nativanativa dakujem za foto, takuto farebnu kombinaciu ani neviem najst, prosim ta, kde ste objednavali vas kocik? dakujem 🙂