Poraďte zimný fusak

barborkos
15. sep 2013

Ahojte mamičky, prosím poraďte mi nejaký dobrý zimný fusak. Uvažujem nad Lodger bunker. Aké s ním máte skúsenosti? je dosť teplý? naozaj je nepremokavý? ako dlho Vám vydržal? Oplatí sa do neho investovať toľko peňazí, alebo radšej poradíte nejaký iný, s ktorým máte lepšie skúsenosti? uvažujem tiež nad pravým ovčím rúnom...áno alebo nie? Ďakujem za každú radu. 😉

lienkan
16. sep 2013

Lodger bunker budeme mat aj tuto zimu - tu minulu bol na 100%vyuzity a vidim to tak,ze bude aj tento rok. Ja som ho prikr.v kociku este aj nánozníkom ... Odporucam ho ...Kupila by som ho urcite este raz 🙂

anjelicek26
16. sep 2013

@barborkos - ak bude snezit ci liat, tak ti lodger premokne, uz sme ho mali... napriek tomu sme ho kupili zasa... ved nanoznik ci plastenka cez to a inak v pohode... plus sme kupili elodie details do sportaku, ten je este chlp teplejsi...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jamabe
16. sep 2013
wewerka0
16. sep 2013

@teegreen ten vyzera dobre. Aj ja rozmyslam nad Lodgerom bunkerom, len neviem ako by to bolo davat tam vacsie dieta aj s topankami. Co sa mi paci, je ze su tam dve vrstvy a da sa stensit na jesen a na jar. Ja som predtym mala Emitex Combi Deluxe a bol super, akurat sa nedal dobre stiahnut okolo hlavy, ale mozno uz teraz tie novsie su v tomto lepsie, rozmyslam aj nad tymto. Neviem sa rozhodnut. Velmi by sa mi odil ku kociku aj jeden od Pinkie, maju krasne fusaky, len neviem ci su aj dobre...Cakam, ci este niekto nieco poradi, lebo som fakt bezradna

barborkos
autor
16. sep 2013

@wewerka0 presne, aj mne sa pacia aj tie od pinkie, ale neviem recenzie. a tiez sa mi pacia aj tie elodie details...no zase mam nad cim rozmyslat... 😀

canama
16. sep 2013

@barborkos suhlas s @anjelicek26, najlepsie su lodger bunker a elodie details. ja som zvolila elodie details, kedze nemam na kocik nanoznik a tiez ako plus vidim vyber farieb, lodgery su dizajnovo a farebne trosku zvlastne, smutne.

barborkos
autor
16. sep 2013

@jamabe
@teegreen
@anjelicek26
@lienkan dakujem vam a anjelicek26 ako si spokojna s elodie? ktory z tych dvoch sa ti pozdava lepsie?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelicek26
17. sep 2013

@barborkos tak je to uplne iny typ fusaku a ja mam elodie tiez rada, hlavne je sirsi a lahsie tam dieta vlozim...

vianne
17. sep 2013

my mame eisbarchen, je neprefukavy, zatial nam nepremokol a ani pri -15 alemu nebola zima, staci ho do neho minimale obliect.

barborkos
autor
17. sep 2013
katkaromi
17. sep 2013

@barborkos Ahoj, ja som objednala Concord Cocoon, je velky, priestranny, neprefuka, povrch by mal byt vodeodolny, asi nebude treba ani nanoznik nanho. Je super. Ale stale premyslam ze si k nemu kupim aj Lodger, ten mam uz davno vysnivany ;)

zan33
17. sep 2013

Ahojte, mozno hlupa otazka - je Lodger vhodny aj do hlbokeho kocika? 🙂 Vsade su foto iba na sportaku. A co Elody Details? Ktory je vhodnejsi na zimu cca aj do - 25, -30?

wewerka0
24. sep 2013

Ahojte, chcem sa opytat, ako je to s Elodie details, ked tam davate dieta, ktore uz chodi s topankami, nie je problem ze sa to spini, treba dat topanky dole, alebo je tam nejaky umyvatelny sustak na nohy? alebo je to len pre uplne malicke deticky?