Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poskladanie vaničky detského kočíka Tako Jumper

mucikovci
17. nov 2014

Prekúpili sme použivaný kočík Tako Jumper ako na obrázku. Ja som ho celý rozložila a všetko vyčistila. Hocijak sa snažíme ho s partnerom pokladať naspäť nejako to nepasuje. Vyzera že vonkajší obal vaničky aj vnútro je menšie., hoci som to dala prať na 30°C. Má niekto podobné skúsenosti? Ďakujem za Vaše reakcie.

liebling98
17. nov 2014

@mucikovci Ahoj, ja mám taký kočík, už sa v ňom vozí tretí syn. Čo konkrétne Ti nepasuje? To futro musíš na tú vaničku dobre natiahnuť a potom na spodok položiť ten ovál.
Ty si dávala dole aj ten vonkajší farebný poťah? To sa mne nikdy nepodarilo, teda nie z vaničky, čistila som to len špongiou. Ináč to bežne periem na 40st bez problémov. Mám ho už 5 rokov.

mucikovci
autor
19. nov 2014

no ten farebny spodny potah je riadne naspanovany, ale aj to futro je len tak tak natesno a viem ze to take uplne obtiahnute nebolo, lebo ked to natiahnem dozadu kde je hlavka tak potom neviem zazipsovat striesku o ten spodny diel. my budeme mat prve a kamoska ho mala pred piatimi rokmi odvtedy nebol pouzivany ale predsa stal na povale tak trosku aj zatuchol. ale na to ze ma svoj cas je este fakt pekny a este stale si myslim ze aj moderny. vsetko som dala dole, priatel ked to videl a mal poskladat dokopy bol uz trosku nervozny. povedal ze keby som bola uz v nemocnici a nedarilo by sa mu, tak radsej pojde kupit novy poskladany :D. ale kde sa dalo tak som setrila, pretoze hoci je to prve babatko celkovo aj v rodine, ale byvame v nedokoncenom domceku, takze kazde usetrene euro sa zide 🙂

liebling98
19. nov 2014

@mucikovci to vzadu nenatahuj až veľmi, len po ten zips. Ono je to na tom hornom okraji také napnuté, ale povolí to.
Môj tiež vyzerá ako nový a to sme už leteli lietadlom, stále ho skladám do auta a pod.

mucikovci
autor
19. nov 2014

aha oki, tak to nebudem znasilnovat pockam kym trosku povali. musi byt asi fakt dobrý ten kocik lebo este stale ho najdem v e-shopoch na predaj cca za 300 EUR. a dakujem za tvoju reakciu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli