Poznáte športový kočík s dieťaťom otočeným k sebe?

filialka
13. máj 2011

Ahojte mamicky, prosim vam su aj take sportove kociky ktore mate otocene ksebe babatko,,? ☹
lebo co su s otocnou ruckou tak su v tom pripade ked ju tak otocim tak je tasky a potkinam sa o tvojite kolesa, je to neprakticke! ☹ tak ci je nieco sportove kge sa da otacat sedenie a nie rucka,,, zda sa mi ze Patron - Fenix F4 to ma ale niesom si ista.. 😒
dakujem za pomoc

vilki
13. máj 2011

@filialka ahoj, ja som mala pp venezia s preklapacou ruckou a bola som snim velmi spokojna, ale ci existuje aj s otocnym sedenim tak to ti vazne neviem povedat 😒

filialka
autor
13. máj 2011

dakujem pozriem sa aky to je🙂 a ze robia aj take kociky... 🙂

lubik78
13. máj 2011

ano existuje.my mame taku buginu.je to Chicco.pozri si na ich stranke.my sme mali malu od 4 mes v bugine otocenu ku mne a ked bola vätsia ,tak uz bola otocena na druhu stranu 😉

lubik78
13. máj 2011

nasla som ti sice kompletny,ale my sme si napr kupili len buginu 🙂 a presne pre tento dovod,ze dieta sa da posadit rozne.

jarunka111
13. máj 2011

@filialka aj cam cortina a quinny sa dajú otočiť sedačky 😉

filialka
autor
13. máj 2011

@jarunka111 dakujem

lubik78
13. máj 2011

nemas zac!!! 😖

ichbinich
13. máj 2011

@filialka:
Sportovy kocik Brio GO, da sa otocit sedacka aj v smere aj v protismere jazdy, a to aj s dietatom.
Z golfacov myslim Peg Perego Switch alebo uz spominane Chicco.

skippy7
13. máj 2011

@filialka myslim, že na trhu je veľmi veľa kočikov s otočnou športovou časťou...napr.ABC design, I´Coo, Bertini,Mutsy,Jané, Teutonia...+ skoro všetky poľske kočiky ako Bexa,Camarelo,Espiro,V-max....atd.,no je ich nespočetne

filialka
autor
13. máj 2011

dakujem dakujem,,, moc, idem do obchodu poobede, dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂