Používame cookies. Viac informácií tu. OK
maciatkolulu
16. apr 2019

@daniela87sk určite nie....

tosomja
16. apr 2019

Vratila by som ho. Vazny dovod na reklamáciu. Nespĺňa bezpecnost. Ziaden kocik by sa nemal prevrátiť.

frota3
16. apr 2019

Ako tiez by som ho sla asi vratit, no ci pochodis to je tazko povedat, kedze im to nemas asi ako ukazat a podla noch to nebude technicka vada

momoqui
16. apr 2019

@daniela87sk mne sa 2x prevratil dopredu ked son isla po chodniku, nastastie je tam madlo, inak by si mala rozbila nos

zuzuliennka1
16. apr 2019

@tosomja ja som uz videla zopar mamiciek ratovat deti z kocikov, bud pri vystupe z mhd, alebo aj na chodniku - mensia nerovnost a bolo...... niektore lacne a lahsie kociky bohuzial nevydrzia vsetko, kazdy zhana lahky a spratny kocik, do auta a pod. ale tie tazsie su v niecom aj lepsie, bohuzial ked vidim niektore tie hrkalky, co v nich tlacia mamicky deti, dvakrat bezpecne to veru nevyzera

zuzuliennka1
16. apr 2019

podla fotiek tento greentom dvakrat stabilne nevyzera, sedacia cast zasahuje dost dozadu oproti tomu, kde koncia kolieska, dost divne

momoqui
16. apr 2019

@zuzuliennka1 zrejme ste greenton este nedrzali v ruke. Lacny kocik to urcite nie je, len treba vediet s nim narabat. Nie je pravda ze tazke kociky su stabilnejsie. Su aj lahulinke kociku ktore su mega stabilne bohuzial GT je pre mna nestabilny

tosomja
16. apr 2019

No ja vam neviem. A tie kočíky "ala stracia nozka" tiez nevyzerajú stabilne.

daniela87sk
autor
16. apr 2019

@momoqui ktory lahky je taky stabilný prosim?

momoqui
16. apr 2019

@daniela87sk ja mam yoyo babyzen

maciatkolulu
16. apr 2019

@zuzuliennka1 tak ja mam absolutne lahky kocik, mountain buggy nano a ani raz nemal tendenciu sa prevracat, to ci je kocik stabilny, alebo nie nema vela spolocneho s jeho vahou,

zuzuliennka1
17. apr 2019

@momoqui precitaj si este aj prispevok, ktory som napisala pod ten, na ktory reagujes - ze podla fotiek tohto greentom, sedacia cast zasahuje vzadu za os, kde koncia kolieska, cize vaha dietata v sede je az za osou kolies a to mi teda z cisto fyzikalneho hladiska pride maximalne nestabilne.....a ze treba vediet s kocikom narabat, no v prvom rade ak uz, hladam kocik, ktory mi kocikovanie ulahci, nie este aby som davala pozor na kazdy kamienok na ceste

zuzuliennka1
17. apr 2019

@momoqui a tazsi kocik = stabilnejsi, mam na mysli najma trojkombinacie a opat fyzika - tazsi, teda aj vacsi kocik ma inak rozlozene kolesa a vahu a je stabilnejsi, ako lahucke kociky, kde dam tazsie dieta, zmeni sa mi tazisko kocika a je to

zabka1987
17. apr 2019

Áno mne sa prevrátil keď v ňom malý spal a to mal ledva 10,kg a ani sa nepohol. Sedela som pred kočíkom, malý spadol hlavou na dlažbu, ten kočík isoel okamžite z domu.

sono2
17. apr 2019

@daniela87sk máme gb a nikdy sa nám takéto niečo nestalo ho mám problém nakloniť dozadu

daniela87sk
autor
17. apr 2019

@sono2 tiez som mala predtym GB a nic take nehrozilo

daniela87sk
autor
17. apr 2019

@sono2 ale to bol ako tank ťažký 😀

momoqui
17. apr 2019

@daniela87sk v predajni ho nevyreklamuju, mne povedali, ze aon s nim zle zaobchadzala 😀 je pravda ze tym ze on isiel sam lahucko tak som ho pridrzala asi len prstom a zrazu bum. No skus ho posunut ak sa da

espturmalina
17. apr 2019

@daniela87sk ahoj, presne pre toto som ho hneď po kúpe vrátila, je nestabilný a zadná časť veľmi presahuje zadné kolieska... Bohužiaľ, lebo filozofia výrobcov je super, vyrobený z PET fliaš, ale aj v návode máš napísané, že ho nemáš nikdy pustiť z ruky....

marcelkaemmka
17. apr 2019

Tak toto je uplne strop polamala by som ho aby ho aby ho ani cigan nepouzil

sono2
17. apr 2019

@daniela87sk ja man buginu ktorá má 7 kilo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli