Športový kočík vhodný na zimu

veroniccka
31. júl 2018

Ahojte dievčatá prosím vás poradte mi aký kočík kúpiť nasmu malému. Malý má rok, chcem taky aby bol vhodný na zimu zmestil sa mi do neho fusak a ľahko sa skladal. Chcela som Greentom up Classic ale nepočula som nan dobré recenzie. Ďakujem za každú dobrú radu

sasunka
31. júl 2018

@veroniccka Valco Snap 4

slavkaaelka
31. júl 2018

Hlavne nekupuj 4baby city, je to strasny vrak. Mame ho 4 mesiace a kupeny bol uplne nkvy nie pouzivany a katastrofa.

jankadr
31. júl 2018

tiez valco snap4.mala som bugaboo cameleon3,co bol pan kocik,do auta som mala vsak valco.super nosnost az do 20 kg,lahky.v pohode prezil let na dovolenku a uplny lah.

lilli19
31. júl 2018

za mna mamas papas🙂je velky a lahucky, skladny

janickajanicka
31. júl 2018

Za mna X-Lander,nedam dopustit.akoby outdoor

jarkamalka
1. aug 2018

Ja odporúčam Britax b-motion 4

libulibu
1. aug 2018

Odporúčam Jané Crosswalk je s veľkými kolesami, ide do ľahu a dá sa zložiť aj so šporťákom. Maximálna spokojnosť.👍

romiada
1. aug 2018

za mňa Thule Urban Glide. Ľahučký, ovládateľný jednou rukou, naozaj športový (na behanie, korčulovanie), zložený ho máš jedným stlačením gombíka. Mám ho odskúšaný na snehu aj v piesku...dá sa s ním prejsť aj náročnejší "terén". Pôsobí trošku labilne, ale je to klam - výrobca garantuje až 30kg nosnosť. Jedinou (malou) nevýhodou je podložka nožičiek (nedá sa dať do vodorovnej polohy - ale ja to riešim podložením deky pod nánožník keď malý spí, aby mal nožičky rovno). Krpcovi sme ho kúpili keď mal rok a je to naj kočík aký sme v živote mali - druhé dieťa , tak ich mám odskúšaných už viac 😉

romiada
1. aug 2018

ešte podobný - porovnateľný s Thule je Phil and Teds

veroniccka
autor
2. aug 2018

Baby ale pre mna je vela dat 800 eur za sportiak 😱😱😱😱

kotatko201
2. aug 2018

@veroniccka za nas x-lander... mali sme dva a nedam dopustit... pouzivam momentalne golfac ale x-lander super outdoor ... v zime parada...

jankadr
2. aug 2018

@veroniccka pozri ja som mala bugaboo za 1100. valco za 200,hoci by som si mohla dovolit aj drahsi.Ale to valco je fakt prakticke (i ked som radsej vozila bugaboo s otocnou ruckou).do aut,do mesta,ziadne skladanie,cca 7 kg,predlzovacia strieska.z dovolenky z lietadla uplne v pohode.nosnost 20 kg,ked syn v meste nevladze chodit sedia tam obaja (20 a 13 kg)a kocik zije.najlepsie je ist na predajnu a vyskusat

jankadr
2. aug 2018

z tych cenovo dostupnych valco,britax a petit street mars.

veronikastrickova
2. aug 2018

Petite&mars street do snehu naozaj super aj do zleho terenu. Zvladol naozaj vsetko

romiada
2. aug 2018

Nas maly sa v roku zmestil donho krasne s hrubym fusakom, aj by som Ti poslala foto ako dôkaz , ale nedavam fotku svojich deti na net.

veroniccka
autor
3. aug 2018

@kotatko201 a ktorý lebo je viac typov

kotatko201
3. aug 2018

@veroniccka mate spravu

janina14
30. aug 2018

@jankadr prepacte ze do t oho vstupujem ale tiez to riesim....ten kocik Valco sa ako sprava na snehu prosim vas? Da sa v pohode aj po tej brecke ked sa to topi? Dakujem.

bazoskaa
30. aug 2018

@janickajanicka prosím ťa vieš dať foto kočíka dakujem alebo prený náziv ktory to je,,vdaka

jankadr
30. aug 2018

@janina14 presla som.ma vacsie kolieska.aj s bugaboo som presla,isla som a vacsimi po snehu.a moc snehu=ziadny kocik,ale sanky.

jankadr
30. aug 2018

@janina14 a ked som bolo mega snehu-boli sme na dvore

janina14
31. aug 2018

@jankadr jasne ale niekedy treba aj prejst po brecke a aj dlhsiu trasu....dakujem.

jankadr
31. aug 2018

@janina14 to ano.tie kolieska ma vacsie,takze sa da.nastastie som mobilna,tak uz sme tie zimy nejako prezili.a bol aj super do auta

dadi21
22. okt 2018

@jarkamalka a dobre sa s ním manipuluje aj keď je nasnezene? Dakujem

jarkamalka
23. okt 2018

@dadi21 Pre nás to bol top kočík po všetkých smeroch.Máme zimné dieťa a u nás bolo nevyhnutnosťou mať kočík,ktorý zvláda aj sneh.Samozrejme,že pol metra je už veľa,ale keď bolo normálne nasnežené,tak problém nebol.A po odhrnutom ani nevravím,kedže to zvládne väčšina kočíkov 🙂

nastasyk
23. okt 2018

@veroniccka Baby jogger city Elite, prejde vsetko a uplne lahucko.