Prosím pomôcť ohľadom kočíka Camarelo

evalin88
21. okt 2018

Ahojte.. dnes sme nasadzovali športovú časť a netuším ako a stlačením čoho sklopim opierku chrbta.. zdvihnúť išla super ale na sklopenie musi byť neaka poistka ktoru treba stlačiť a s partnerom sme ju neobjavili .. helfne prosim niekto ( vo videonavode to baba iba dvihla do sedu ale nesklopila) ak by mi to pripadne neaka dobra dusa odfotila budem moc vďačná.. mame sudari ale myslim že mechanizmus je všade rovnaky

zuzana247
21. okt 2018

@evalin88 daj foto vzadu. My sme to normalne zatiahli hore,ale musela som tu opierku trosku potlacit ako do sedu a potom potiahnut hore a do lahu 🙂

evalin88
autor
21. okt 2018

@zuzana247 dakujeem uz to mam.. ja som tahala do zadu... a furt sme hladali tlacidlo packu alebo daco a tam nic 😁

zuzana247
21. okt 2018

@evalin88 jaaaj ty si to do sedu potlacila hore za opierku,ze si nestlacila vzadu tu "packu"? 😀
Ak hej,tak ti z vlastnej skusenosti poradim aby si to vzdy stlacala,lebo si ohnes tu tycku na polohovanie 😀

evalin88
autor
22. okt 2018

@zuzana247 myslis toto alebo je tam packa ktoru som nenasla ???

zuzana247
22. okt 2018

@evalin88 ano to myslim,nevedela som ako to nazvat 😁 to vzdy stlacaj ked davas aj do lahu aj do sedu,ja som si ju ohla,lebo vsak rambo,do sedu som to zatlacala len rukou 😁

kika6956
22. okt 2018

ja ked davam hore,tak ju nestacam,len ked ju davam dole. ide to troska tazsie a uprimne,aj my sme sa natrapili trochu😀.

zuzana247
22. okt 2018

@kika6956 aj ja som to tak robila a ohla sa mi ta tycka na polohovanie 😐 a kamoska vylamala zubky 🤣😂

kika6956
23. okt 2018

Mne sa neohla zatial,ale budem to tak asi uz robit,lebo asi skor tie zuby mozem vylamat.Dakujem za radu.😉
@zuzana247