Quinny Moodd je majestátny kočík originálneho dizajnu. Konštrukcia Mooddu je podobne ako tá u nižšieho modelu Buzz v základnej verzii trojkolesová a pomerne široká. Pri rozkladaní sa sama hydraulicky zodvihne. Predné dvojkoleso je výborne ovládateľné, vzadu ho dopĺňajú dve veľké penou plnené pneumatiky. Dokúpením prednej dvojkolesovej nápravy kočík môžeš zmeniť na štvorkolesový Moodd 4.

Originálne oblé sedadlo sa dá polohovať až do ľahu. Pre väčší komfort najmenších bábätiek je v ponuke novorodenecká vymedzovacia vložka. Oddelenou polohovateľnou podnožkou pripomína značku Stokke. Moodd je dostupný predovšetkým v športovej verzii so samostatne zakúpiteľnou skladacou hlbokou vaničkou Foldable Carrycot či autosedačkou, môžeš ho však nájsť aj v predpripravenej zladenej kombinácii.

Moodd vyšiel aj v limitovaných edíciách Reworked Grey, Reworked Red, Sulphur Focus, Novel Nile, Britto v spolupráci s Romerom Brittom či v kolaborácii Rachel Zoe. Staršie modely spred roku 2015 spoznáš podľa zadných nafukovacích pneumatík, menšieho sieťovaného nákupného košíka, kratšej vzialenosti od sedadla k pultíku na nohy, systému skladania bez automatickej poistky a neodklopiteľného detského madla.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
97 × 66 × 88
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
81 × 66 × 31
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.