Rcenzie na kočík Camarelo Vision a Sirion

monikakreativ
5. apr 2017

Ahojte zhanam nejake recenzie na kociky Camarelo Vision alebo Sirion.Ma ho niekto a ako je s nim spokojny.Dakujem za kazdu odpoved 🙂

ave17
5. apr 2017

Ja by som ho nechela,už len preto,že keď sa pozriem na ulicu,z 10 ludi ich má deväť🙂proste vyjde nejaký model a vseeeetci ho majú,je to trápne🙂 jak za komacov,keď bol jeden model🙂

janickacrazy
5. apr 2017

Všetky tieto kočíky sú na jedno kopyto, veľké, ťažké a nesparatné, skrátka poľské. Mala som jeden taký a nikdy viac. Kamoška má podobný a nadáva, že sa jej zle skladá a nezmestí sa jej do auta, ked chce niekam ísť, musí si brať mužove auto, ktoré je vačšie. No ťažko radiť, každý má inú predstavu o kočíku. Ja som si kúpila radšej značkový drahý z druhej ruky, bol ako nový, je skladný, ľahký, pekný, ja som spokojná, aj ked ideálny asi neexistuje. 😂

monikakreativ
autor
5. apr 2017

ja som predtym chcela bebetto holand len som moc dobre recenzie nan niesu :(

festerka
5. apr 2017

Ja mam Camarelo Avenger a super, nemenila by som. Ľahko sa ovláda, má veľkú vaničku, nie je vôbec ťažký (nosím ho každý deň hore dole po schodoch) ľahko sa skladá a zmestí sa do všetkých áut čo máme 😀 a vôbec mi nevadí, že som ako za komačov, aj keď ešte som nevidela nikoho, kto ma taký istý ako ja. 🙂