Kočík Joolz

zurom
13. aug 2018

Ahojte mamičky. Aké máte skúsenosti s kočíkmi Joolz? Uvažujem nad touto značkou, ale neviem sa rozhodnúť aký model si vybrať. Tak mi prosím poradte. Dakujem 🙂

cvakatko
14. aug 2018

Ja som mala joolz day 1 limitku a bol to super kocik. Ked maly vyrastol (cez 14kg) a sestre sa malo narodit mimi tak sme jej ho posunuli. Fakt sa vyborne ovlada, vcelku lahky. Skladanie do auta je o cosi narocnejsie ako pri mensich kocikoch no stale sa da zvladnut aj mensou maminou. Mne aj synovi velmi vyhovovalo korytkove sedenie, letne sedatko, moznost sediet proti / po smere jazdy, terenne koliecka na zimu, super plastenka s okienkom. Vhodny je aj na korculovanie, beh- odskusane. Len treba zaaretovat kolieska. Za mna super. V zime sme mali elodie fusak a zmestil sa donho velky chlap 18m, 13 kg a 85cm. Fakt za mna super kocik. S ostatnymi skusenost nemam. No tak ako ame spokojne mamicky s day1 a geo, tak som pocula vela kritiky na day2 ze je to hrkalka a hub zas ze je malinky a tiez taky skromnejsi, hrkalkovy. No to len z pocutia. Odskusane nemam. Takze moja skusenost takato 🙂 na zimu urcite hrubsi fusak, ten origos joolz je taky tensi. Ale vyrabaju aj polar fusak a ten vyzera byt hrubsi o vela.

zurom
autor
14. aug 2018

@cvakatko Ďakujem za radu. Ja tiež nechcem žiadnu hrkalku. nech to má poriadne kolesá a nebúcha. Chcela by som s ním chodiť aj do terenu. mám totiž rybára, takže chodíme po všelijakých terénoch 😀 takže na kolesách si asi dám najviac záležať. Ešte som uvažovala aj nad tým Geo, uvidím či sa niekto pridá ešte do diskusie, alebo pohladám nejaké recenzie 🙂 každpádne dakujem za radu 🙂

vladimira1982
17. aug 2018

My mame joolz day1 pre nás 🔝kočík vo všetkých smeroch bývame na Orave takze kočík zvláda hladko aj terén a sneh. Kočík sme vyberali niekoľko mesiacov a musím povedať že sme vybrali najlepsi a najkrajší 😊🔝

falco008
24. feb 2019

@zurom My mame day2 a nedáme na neho dopustiť.