Recenzie na stránku www.kocikyforbaby.sk

iwka678
1. apr 2017

ahojte mate niekto skusenost s touto strankou?chcem si stade objednat kocik ale nenasla som ziadne recenzie na tuto stranku

dominikacha
4. nov 2019

Dobrý deň, rada by som sa pochvalila. S kocikmiforbaby som veľmi spokojná. Kočíky sa pri používaní zvyknu opotrebovat a je potrebné zháňať náhradné diely. Občas sa to môže stat, tak ako mne, keďže kočík už vozí druhé bábätko. Hoci je stále veľmi pekný a ako nový, tak plášte sa opotrebovanie a je treba nové. Majitelia mi veľmi rýchlo zaslali nové a dokonca zdarma. Za mňa super. Odporúčam odporúčať ďalej kamoskam, znamim, priateľom objednávať kočíky zo stránky kocikyforbaby.

dominikacha
10. nov 2019

Opäť veľmi ochotní, pri zasielani náhradných časti na kočík. Praskla nám duša pri fukani kolesa a majitelia veľmi ochotne na druhý deň hneď odoslali novú.

kdud
12. nov 2019

Ahojte. Tiež mam kočík z tejto stranky. Je nim Riko Naturo deleted, tmavo šedý. Ku kočíku je v cene bezkonkurenčná výbava ktorú neponúka len tak hocikto. Takze to je jedna z veľkých výhod tejto stránky. Takisto komunikacia s predavajacim je úplne bezproblémová a priama. Odporúčam vsetkymi desiatimi. 🙂

seilicka
8. dec 2019

Ahojte, rada by som sa s vami podelila o veľmi pozitívnu skúsenosť. Potrebovali sme náhradný diel na kočík, ktorý sme nevedeli nikde zohnať - kočík nie je v záruke ani nemáme doklad. Dokonca na stránke tento diel v ponuke ani nemajú no napriek tomu som napísala e-mail, či by mi nevedeli pomôcť a do týždňa som mala diel doma /zadarmo/. Takže nebála by som sa nakupovať z tejto stránky. Ako bonus budete mať pocit, že nakupujete od ľudí, ktorým na zákazníkovi záleží. V dnešnej dobe je takýto prístup skôr raritou a zákazníkovi dáva pocit, že je dôležitý. Takýchto obchodníkov treba podporiť svojim nákupom.

awrjaja
9. dec 2019

@seilicka úplne súhlasím na plnej čiare sú to ľudia na ktorých sa môžete spoľahnúť

makakova
17. dec 2019

Ahojte, uZ som sem písala recenziu na kočar, momentálne ho predávam lebo ideme kupovať zo stránky druhý, športiak. 😃 máme na predaj tori adbor classic, šedo biely. Trojkombinacia . Rok a pol starý.. na cene sa môžme dohodnúť, ak by mal niekto záujem, napíšte 🙂

saass
6. jan 2020

Ahojte tehuľky 🙂 Pripájam sa a vrelo odporúčam stránku www.kocikyforbaby.sk kupovali sme kočík riko basic aj s autosedačkou . Neviem si ten kočík vynachváliť najprv ma oslovil výzor s cenou, ako nám ho osobne priviezli hneď sme ho museli zložiť od radosti samozrejme všetky doplnky ako fusak, zimné rukavice,pršiplášt,slnečník , svetielka do tmy a sieťky proti hmyzu aj na vajíčko. Už keď sa malinký narodil a šli sme prvú jazdu som si povedala lepší kočík sme nemohli kúpiť bol lahučký má veľký košík takže s ním chodím aj na nákup 🙂 Veľmi ma prekvapil a príjemne potešil pán keď my oznámil ak sa mi niečo pokazí alebo budem mať defekt pošlú náhradnú súčiastku . Tak sa aj stalo po sviatkoch som zistila že mám v kolese pripínačkový špendlík ktorý spravil defekt (netušíme ako a kde sme ho tam nabrali) hneď som písala že či nevedia poradiť čo mám robiť pretože náš malinký má rád prechádzky v kočíku je to naša každodenná rutina tak som si nevedela predstaviť čakať mesiac ako to maju ostatné stránky na náhradnú dušu . Pán my odpísal že hneď na druhý deň my posiela novú dušu a zadarmo , ostala som v nemom úžase že naozaj som si veľmi dobre vybrala a neľutujeme to 🙂 Boli sviatky a hneď na druhý deň som mala doma novú dušu na kočík . Takže pre mňa 100bodov zo 100 😊👍🏻

zoli85
27. jan 2020

Dnes som volal majiteľovi, že mám problém s malým kolesom na kočíku. Majiteľ mi poradil a ešte v priebehu dňa podal na pošte náhradný diel. Prístup aký má byť. Jednoznačne odporúčam.

annavallova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1703
2. feb 2020

Mame od nich kočík trojkombinácia a sme veľmi spokojný ako s kočíkom tak aj s jednaní majiteľa, ochotne a zdarma nám zaslal náhradné dieli. Môžem len odporučiť.

snoopy4
4. feb 2020

Zdravim. Pred rokom a pol sme si kupili kocik Riko Naturo deleted 3-kombinaciu.Velmi pekny,elegantny a priestorovo velky,co bolo pre mna dolezite.Dokonca je aj odpruzeny,cize hojdanie je super. Ku kociku sme dostali zadarmo fusak,LED svetielka,slnecnik a rukavice na rukoved. Co ma potesilo. Pan je velmi mily a zodpovie Vam vsetky otazky(pomoze,vysvetli)
Trosku co ma mrzi je osmicka na kolieskach a kolieska,ktore sa “rychlo” opotrebuju...no na druhej strane ich pan zadarmo posle,ked potrebujete nove. 🙂

vilmuskaaa
17. feb 2020

Z tejto stranky mam druhy kocik...prvy pred 4 rokmi, dalsi teraz. Za mna maximalna spokojnost, velka ochota a ustretovost zo strany predajcu😊 to sa dnes uz len tak vidi. Vyriesi ochotne akykolvek problem...za mna stranka aj predajca na 1*

patrik1987
17. feb 2020

Velmi odporučam.mam vybornu skuzenost.napriek k tomu ze kocik som na danej predajni nezadovazil a ziadal o servis pan mi nielen vyhovel ale zdarma mi zasle komponent aby som spokojne vyuzival ich kočik.este raz moc dakujem.umna mate palec hore a odporucim vsetkym skoro rodicom.

veronika847
17. feb 2020

Píšem recenziu, lebo som práve riešila nové koliesko. Kočík máme od roku 2015, keď sa v decembri narodil prvý syn. Kočík sme po ňom dali len podvozok do stajne, tam je len strecha, ani dvere nie sú a úplne parádne vydržal. Všetky látkové časti samozrejme boli oprané vo vákuovom vreci odložené. A keď som kočík teraz vytiahla po 4 rokoch od kúpy a dosť intenzívneho používania pri prvom dieťati, všetci sa pýtajú, či je nový. Kupovali sme Adbor Marsel Sport. Mám ho veľmi rada, je ľahko ovládateľný jednou rukou a celkovo ľahší. Má priestrannú vaničku. Šporťák má vpredu sieťku, keď dieťa ešte nesedí, dá sa dať na bruško a dopredu pekne všetko vidí, malý to zbožňoval. Vtedy bolo v obchode k nemu troška iné príslušenstvo ako teraz, keď som pozerala, ale všetko super a aj cena výborná. Komunikácia s pánom predajcom úplne parádna. Vymieňali sme za tie roky 2x koliesko, čo sa vydulo a hneď to bolo vyriešené bez problémov. Tento obchod odporúčam všetkým kamoškám, čo čakajú bábo 🙂

annavallova
17. feb 2020

Nm uchadzalo kooeso tak som pisala ze nam to stale uchadza a pan majitel hned poslal novu dusu

timing
2. mar 2020

Dnes nám prišiel kočík Riko Basic Pastel. Ma presne tie iste farby ako na obrazkoch, žiadne skresľovanie. Pre mna najkrajši kočik. Nemohla som sa vynadivat 😍
Vyskusala som si skladanie kočika a system je naozaj zvladnutelny. Komunikacia s panom vyborna. Sam ma upozornil na nahradne dieli resp. ak by sa nam podarilo niečo zlomit stači mu zavolať a do paru dni by doniesol diel.
Odporucam urcite

kaika1983
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaika1983
13. mar 2020

Objednala som si zo stránky kocikyforbaby.sk kočík Riko Basic Plus. Po vytvorení objednávky mi hneď volal majiteľ, vysvetlil mi co všetko je ku kočíku a dohodli sme sa na termíne dodania. Kočík mi doviezli v dohodnutom termíne a vyniesli mi ho až do bytu. Kočík je veľmi pekný, ako na fotkách. Máme ho v plnej výbave. Dobre sa s ním manipuluje. Už sme mali aj defekt, volala som s majiteľom a obratom mi poslal náhradnú gumu. Som veľmi spokojná ako s prístupom majiteľa, tak i s kočíkom.

dudocka
19. apr 2020

Pridávam recenziu na túto stránku. Musím povedať,že s pánom,ktorý kočíky dodáva som plne spokojná. Kočík mi dodal,ako sme sa dohodli.Je to velmi ústretový obchodník,od ktorého by sa mohli učit niektorý obchodníci.Dokonca mi bez problémov vybavil nové náhradné povlečenie po tom,čo mi v reštaurácii oblial čašník kočík s červeným vínom.Je vidieť a cítiť,že tento pán má svoju prácu rád,robí ju s nadšením.Bola som milo prekvapená,pretože komunikácia s týmto pánom bola na perfektnej úrovni ,hned mi poskytol aj možnost dodania nových dielov,čo sa len tak nevidí.Je to spolahlivý človek,čo sa dohodne,to aj spravi.Velmi dobrá skúsenosť,jednoznačne doporučujem.

milanka123
21. apr 2020

@dudocka Plne súhlasím čo pán majiteľ povie to všetko platí.V piatok 17.4.2020 sme mali doručený kočík Riko Marla+vajíčko.V cene bolo všetko ako bolo sľúbené čiže taška, pláštenka,sieťka,fusak,rukavice,LED svetlá proste top výbava.Čo je veľmi dôležité že kočík bol doručený v dohodnutý termín,čo sa len tak nevidí v tomto čase vírusu.Pan majiteľ bol veľmi,veľmi úctivý všetko nám vysvetlil aj sa nám posťažoval že mal veľa zákazníkov ktorý si kočík objednali a následne zrušili objednávku a niektorý nedali vôbec vedieť.To sa podľa môjho názoru nemá robiť a už vôbec nie keď si zákazník (spotrebiteľ) objednáva rovnakú vec z možno aj z piatich e-shopov.Jednoznačne spokojnosť z prístupom a dodaním nášho kočíka.Vrelo doporučujeme túto stránku www.kocikyforbaby.sk Kľudne si môžte objednávať kociky-zaručene vám budú dodané 😘😘😘😘😘😘😉😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

ronaldoboss
27. apr 2020

@milanka123 ahoj .ja som tiež objednala kočik značku rafpol gold .dufam že budem spokojna tiež mi volal pan a dohodol sa somnou na všetko aj visvetlil pekne ço ktomu patri aj fusak led svetielka len neviem že svetielka ako funguju čo to robia? Na kočik sa to dáva?

1luc1
4. máj 2020

Mozem len odporucit tuto stranku. Maximalna spokojnost. Dodanie extra rychle 🙂 Komunikacia velmi rychla. Vsetko super 🙂

marcelaluk
17. máj 2020

vrelo odporúčam, maximálna spokojnosť. rýchle dodanie, trpezlivosť, super 👍

januska2579
18. máj 2020

S touto stránkou a celým prístupom pána majiteľa som nadmieru spokojná. Objednala som kocik v lete 2018 pre prvú dcérku, kocik priviezli pred dom, záruku na 2 roky dali až od termínu pôrodu, aj keď doma bol už 3 mesiace pred pôrodom. Sľúbil, že v prípade nejakého problému sa stačí ozvať. Kontaktovala som ich nedávno keďže čakáme druhé babo a potrebovala som poriešiť menší problém pri strieske hlbokej vaničky, pán ochotne všetko zohnal a dnes priviezol až k nám a zdarma. S takým prístupom k zákazníkovi som sa už veľmi dlho nestretla, klobúk dole a stránku kocikyforbaby veľmi odporúčam.

gamod
20. máj 2020

Tento internetovy obchodík odporucam všetkými 10. Dnes mi majiteľ doviezol kočík Riko nesa 2020 v nugatovej farbe. Kočík je veľmi krásny, moderný, vysoký čo mne veľmi vyhovuje pri mojej výške. Majiteľ veľmi milý, ústretový. Cely čas sme boli v kontakte od objednania až po doručenie.v cene kočíka krásny fusak, rukavice, dáždnik, led svetla. Maximálna spokojnosť 🤗🤗🤗

ivka4893
28. máj 2020

Kočíky z tejto stránky odporúčam. Objednali sme si model Riko Nesa v krásnej zelenej farbe. Kočík je jednoducho rozložiteľný je ľahký a hravo si s ním poradí každá mamička. Vanička je v peknom oblom dizajne športová časť dostatočne velka. Veľmi pekne príslušenstvo na leto aj zimu. Stránku odporúčam. 😊

malycka
14. jún 2020

Ahoj ja odporúčam kočík značky Indigo 3 kombinácia veľká spokojnosť aj prist predávajúceho

malycka
14. jún 2020

Ahoj já odporúčam kočík značky indigo 3 kombinácia veľká spokojnosť aj milí prístup predávajúceho

mishka858585
21. jún 2020

Jednoznačne a úplne vrelo odporúčam! Pán majiteľ veľmi milý, ochotný.. Ešte som sa s takýmto prístupom asi nikde nestretla. Čiže zamna 10 bodov z 10.
Kocik krásny, bohatá výbava, nádherný fusak, ktorý sme dostali k objednávke zadarmo. Nesmierna spokojnosť a vďaka!

mishka858585
21. jún 2020